Skocz do zawartości

Partnerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1. Imię:Kornel
2. Nick z gry:PanGacus
3. Wiek:13
4. Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi?:od 12 do 18 nie licząc niedzieli
5. Link do GT: https:/www.gametracker.com/player/PanGacus%20G4skins.com/91.224.117.91:27820/
6. SteamID:STEAM_1:0:525194078
7. Znajomość SM [1-10]:6
9. Zapoznałeś się z regulaminem serwera? [TAK/NIE]:tak ale bede go powtarzał czasami zeby nie zapomniec
10. Kilka zdań o sobie:
11. Czy byłeś/jesteś adminem na innych serwerach?: tak jeśli sie liczy gta sa olnine zwane MTA
12. Dlaczego akurat Ty:bo ja jestem tu codzienie 6h czyli caly wolny czas spedzam na serwerze inni asministratory wchodza żadko a ja często jestem naj starszym stałym graczem i to widać hehe  chciał bym serwer zowinąć  jak naj lepiej sie da i pilnować zeby nie byli gracze w konfliktcie jesli starszy syzywa młodssego bo mutacji niema będe pilnował pożądku na serwerze i mam nadzieje że będzie naj bardziej znany serwer csgo
13. Składka [TAK/NIE]:Tak
14. Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]:Tak nikt nie spominał że mam popsuty wienc myślę że tak
Edytowane przez kivv3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, PanGacus napisał:
1. Imię:Kornel
2. Nick z gry:PanGacus
3. Wiek:13
4. Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi?:od 12 do 18 nie licząc niedzieli
5. Link do GT: https:/www.gametracker.com/player/PanGacus%20G4skins.com/91.224.117.91:27820/
6. SteamID:1050388156
7. Znajomość SM [1-10]:6
9. Zapoznałeś się z regulaminem serwera? [TAK/NIE]:tak ale bede go powtarzał czasami zeby nie zapomniec
10. Kilka zdań o sobie: siemano jeatem kornel mam 13 lat moją pasją jest rolnictwo lubie jezdzić mojim skuterem quadem lub ursusem c360 duzo gram w csa i farminga 
11. Czy byłeś/jesteś adminem na innych serwerach?: tak jeśli sie liczy gta sa olnine zwane MTA
12. Dlaczego akurat Ty:bo ja jestem tu codzienie 6h czyli caly wolny czas spedzam na serwerze inni asministratory wchodza żadko a ja często jestem naj starszym stałym graczem i to widać hehe  chciał bym serwer zowinąć  jak naj lepiej sie da i pilnować zeby nie byli gracze w konfliktcie jesli starszy syzywa młodssego bo mutacji niema będe pilnował pożądku na serwerze i mam nadzieje że będzie naj bardziej znany serwer csgo
13. Składka [TAK/NIE]:Tak
14. Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]:Tak nikt nie spominał że mam popsuty wienc myślę że tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrzucam ze względu na wiele czynników.

"Rundki w AMG, mordeczko, moje cardio"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

TEMAT  ZAMKNIĘTY

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

"Rundki w AMG, mordeczko, moje cardio"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...