Skocz do zawartości

Partnerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię:Kamil
Kontakt:ts3.gg,steam
Twój nick na TS3:Morfi
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Jestem praktycznie codziennie na TS3 chętnie  mogę pomóc innym użytkownikom , zarejestrować ich , stworzyć kanał , czy rozwiązać inny problem. Jestem osobą spokojną  jak i miłą. Każdemu służę pomocą bez wyjątku. Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową, bezstronna nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać. Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osoba na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora.Chciałbym spróbować swoich sił jako Administrator na waszej sieci.Zawszę bardzo chętnie udzielam pomocy drugiej osobie.Mam bardzo dużo wolnego czasu który mogę w pełni poświęcić na rozwój.PS:Przed wczoraj złożyłem nowy komputer i mam nowe unique id na ts.Jeśli będzie potrzeba moge dokładać się do opłacania ts.Pozdrawiam życzę miłego dnia
Ile czasu spędzasz na TS3:od 5-8h dziennie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):10/10 [Byłem Technikiem na wielu ts na pw mogę podać szczegóły]
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Moje doświadczenie z ts jest bardzo duże np. potrafię robić permisję itp.itd.
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak

Edytowane przez turboKamil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
Napisano

Pierwszy raz widzę ten nick.

Rejestracja 32 minuty temu...

Spróbuj za jakiś czas.

• Like 1

?small=133

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
Napisano

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

PODANIE  ODRZUCONE

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

?small=133

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...