Skocz do zawartości

Partnerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

CoViD 19 inaczej Sars-cov-2, wirus wywołujący niewydolność dolnych dróg oddechowych - zapalenie płuc. 

Pojawił się pod koniec roku w Wuhan, mieście w Chinach, zbierając śmiertelne żniwo.

Dotarł do każdego zakątka świata, zarazić można się przez wydzieliny ludzkie. 

Screeny są z Instagrama, z profilu człowieka, który prowadzi portal Konflikty i katastrofy światowe na Fb, ma zawsze szybkie i sprawdzone informacje. 

Screenshot_20200320_230901_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20200320_230850_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20200320_230838_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20200320_230827_com.instagram.android.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Podwyższenie kary do 30 tysięcy nie wiem czy było dobrym pomysłem, 5 tysięcy to już jest duży ból dla portfela bo to w sumie dla przeciętnego polaka wypłata z prawie 2 miesięcy, a w środku pandemii może nie być to dobre, ale z drugiej strony przez to może być mniej zarażonych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
Napisano
Godzinę temu, Szmekuu napisał:

Podwyższenie kary do 30 tysięcy nie wiem czy było dobrym pomysłem, 5 tysięcy to już jest duży ból dla portfela bo to w sumie dla przeciętnego polaka wypłata z prawie 2 miesięcy, a w środku pandemii może nie być to dobre, ale z drugiej strony przez to może być mniej zarażonych ?

Bo macie siedzieć na dupach w domu, we Włoszech olali kwaratanne i mają po minimum 400 osób dziennie umiera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Według mnie bardzo dobrze zrobili ustanawiając stan epidemiczny a co za tym idzie mandaty o większej sumie pieniężnej do zapłaty za przebywanie poza domem (spotkania zd znajomymi itd.) Najważniejsze to jest to aby nie dać się zwariować i zrobić coś lepiej niż Włochy i Wielka Brytania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator
Napisano

Najlepsze jest to, że na początku wszyscy śmieli się z Chin, a na dzień dzisiejszy wirusa praktycznie już tam nie ma, bo ludzie siedzieli w domach, a nie latali po imprezach.

mddesigned.png.f76c98855695a9f207c44cc689c4e519.png

76561198892585580.pngAddFriend.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano
W dniu 3/21/2020 o 8:33 AM, Marves napisał:

Najlepsze jest to, że na początku wszyscy śmieli się z Chin, a na dzień dzisiejszy wirusa praktycznie już tam nie ma, bo ludzie siedzieli w domach, a nie latali po imprezach.

Nie mówiąc o codziennej dezynfekcji całych miast, łącznie z klatkami schodowymi i innymi zakątkami. U nas, jak ktoś chodzi w maseczce, to jest wyśmiewany. U nich - ludzie się automatycznie odsuwali, wiedzieli, że nie mogą roznosić.

Taki mamy klimat niestety, Włosi już przekozaczyli, Hiszpanie kozaczą mnie, Polaczki standardowo - "bezapelacyjnie do samego końca. Mojego lub Jej".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Przekroczyliśmy granice 1k zakażeń koronawirusem A zgony wzrosły do 14tu. W screen h najnowsze dane, dzięki portalowi KiKś. 

Screenshot_20200326_000724_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20200326_000711_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20200326_000655_com.instagram.android.jpg

• Haha 1
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

TEMAT  ZAMKNIĘTY

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...