Skocz do zawartości

Partnerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
  • Imię: Kamil
  • Wiek (dokładna data urodzenia): 18lat (24.12.2001)
  • Parę słów o sobie: Jestem Kamil. Pochodzę z dużego miasta czyt. Kraków. Interesuję się motoryzacją, sportem,grami. Lubię poznawać nowe osoby, lecz jestem troszkę nieśmiałą osobą.
  • Doświadczenie w byciu UnBan Team'em: Nigdy nie byłem na stanowisku UnBan Team. Bardzo szybko się uczę, więc mógłbym pomóc.
  • Znajomość silnika AMXbans: 6/10
  • Znajomość silnika SourcMod'a: 6/10
  • Czy akceptujesz regulamin forum: Tak
  • Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?:  Nie ma aktualnie osoby na tym stanowisku, więc myślę, że mógłbym pomóc. Potrafię także pracować w grupie. Byłem adminem na tej sieci w późniejszym czasie, przejąłem posadę opiekuna. Było na mnie mało odwołań, a dałem już tutaj dużo banów za cheaty, więc umiem ocenić czy gracz cheatuje, czy nie. Mam przegrane w tej grze 5k h łącząc mojego maina i smurfa.
  • Co się zmieni na forum: Odwołania nie będą leżeć po kilka dni, będę się starał wykonywać należycie swoją pracę. Myślę, że przyda się pomoc, bo nie ma osób na tym stanowisku. Mam nadzieję, że dacie mi szansę.
  • Like 1
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
Napisano

Jestem na TAK:

+Wiek

+Aktywność

+/- Doświadczenie

+ Chęć pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vip
Napisano

Tak jak w przypadku @ cLy jestem na nie tylko z powodu pełnienia innych rang.

Jako redaktor aktualnie nie pokazujesz za wiele, dodajesz pytania dnia które prędzej dodawał @ Marves

Zacznij pisać artykuły, ciekawostki etc, lub zrezygnuj z rangi redaktora i wtedy staraj się o UB Team.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
G.Moderator
Napisano

Jeżeli zaczniesz dodawać więcej rzeczy jako redaktor to jestem w stanie dać Ci tak.

Wymagania spełniasz, przyda się kolejny UBT, chęci.. Minusem jest brak doświadczenia na tym stanowisku ale na pewno ktoś Ci pomoże. 

76561197993369388.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin
Napisano

Przyjmuję na okres próbny.

Mam nadzieję, że nie zaniedbasz swoich obecnych rang i obowiązków.

Zgłoś się na PW.

• Like 1

?small=133

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin
Napisano

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

Podanie  PRZYJĘTE

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

?small=133

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...