Skocz do zawartości
Gothei

[Przyjęty] [MODERATOR] Gothei

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator
Napisano (edytowane)

Imię: Hubert
Wiek (dokładna data urodzenia): 20 09.09.1999 r.
Parę słów o sobie: Interesuję się e-sportem, głównie sceną CS:GO oraz LOLa. Od niedawna zacząłem zabawę sourcemodem czego efektem są wspólne serwery z Regim.
Doświadczenie w moderacji forum: Posiadałem kiedyś moderatora oraz Junior Admina na forum.
Znajomość silnika IPB od strony panelu moderatora forum: Obecnie znikoma, aczkolwiek kiedyś miałem okazję zobaczyć jak to działa, więc jest to kwestia przypomnienia.
Screen zaliczanego Testu Ortografii: https://imgur.com/a/7zFVYeo
Czy akceptujesz regulamin forum: Tak
Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?: Jestem osobą, która nie faworyzuje kolegów itd, mimo, że na forum jestem od niedawna spędzam na nim dosyć dużo czasu, dodatkowo w chwili obecnej nie ma żadnego moderatora. Lubię pomagać innym, w konfliktach zawsze staram się być bezstronny i dojść do porozumienia z obiema stronami. 
Co się zmieni na forum: Będę pilnował porządku na forum, pomagał użytkownikom w razie problemu. Dodatkowo chciałbym pomóc obecnej administracji odciążając ich trochę w obowiązkach.

Edytowane przez Gothei
  • Super 3
By HaQ,

Podanie za moim zezwoleniem, prosiłbym administrację o pozostawienia tej decyzji mi lub BuBu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Hubert to sumienny w obowiązkach facet, jak go pamiętam tak zawsze w pełni się sprawdzał na swoim stanowisku i wszyscy byli zadowoleni. Uczy się z prędkością światła, jest chętny do pomocy i staranny.  Jest też pozytywnie bezlitosny i absolutnie nie faworyzuje, polecam tego Pana, daje 11/10 :dogedylu:

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

No dam temu typowi na tak:

- Nawet nie denerwuję, da się z nim gadać

- Dobrze póki co wywiązuję się ze swoich obowiązków

- Ktoś ostatnio zrezygnował z moda więc akurat takie zastępstwo git

Co prawda nowego podania mu się nie  chciało pisać.... ale cóż wybaczę ci to.

LOFFF <3<3<3  

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Niestety, ale ja dalej jestem na nie,

- Bardzo mała aktywność, nie udzielasz się w ogóle na forum,

- Rejestracja nie całe 2 tygodnie temu,

- Daj się trochę poznać,

+ Wiek.

Może jesteś kulturalny, godny moderatora, ale moim zdaniem moderator powinien udzielać się na forum lub hb.

• Like 2
  • Super 1

mddesigned.png.f76c98855695a9f207c44cc689c4e519.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
Napisano

Jestem skłonny ci zaufać, widzę wolę twojej walki i że chcesz pomagać, również chciałbym żeby odciążyć tu naszego @ Marves bo  chłopaczyna zasuwa z czego bardzo dziękuje z całego serduszka <3  jestem w stanie ci zaufać, poprosiłbym jeszcze @ RdN oraz @ saju ♥o wypowiedź zanim podejmę decyzję.

• Like 1
  • Super 1
  • Haha 1

3wstrsd.png

Zostaw tam łapkę jak pomogłem! ;>

MASZ SPRAWĘ/PROBLEM PISZ PW pomogę ci jak najszybciej ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin
Napisano

Ja pozostaję neutralny, bo ciężko mi zdecydować.

Twój staż, aktywność na forum i kultura nie przemawiają za twoją kandydaturą, mimo że są nam potrzebni nowi ludzie w administracji.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
Napisano

Podeślij mi swoje FB NA PW!

3wstrsd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
Napisano

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

Podanie  PRZYJĘTE

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

• Haha 1

3wstrsd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...