Skocz do zawartości

Partnerzy

RdN

[ON] Szybka Rekrutacja na Admina - Aren 1vs1.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Szybka rekrutacja na admina aren 1vs1.

Wymagania są zmniejszone.

Wymagania:

- Minimum 16 lat (Możliwe wyjątki),

- Minimum 5 godzin przegranych na serwerze,

-  Minimum 5 postów,

- Kultura osobista, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole,

- Znajomość regulaminu serwera.

Wzór:

Spoiler

Imię:

Nick z serwera:

SteamID:

Link do GT:

Znajomość SM [1-10]:

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie:

Zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]:

Zapoznałeś się z regulaminem forum [TAK/NIE]:

Podanie składamy w tym temacie. 

Podanie można składać raz na 7 dni.

?small=133

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię: Andrzej

Nick z serwera: hasiok

SteamID: STEAM_0:1:440744461

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/hasiok/145.239.23.162:27045/

Znajomość SM [1-10]: 7

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: Jestem Andrzej, mam 17 lat. Chodzę do szkoły branżowej 1 stopnia, lecz mam zamiar iść na Technikum wieczorowe. Interesuję się grami, grafiką oraz graniem profesjonalnym w grę o nazwie CS:GO

Zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]: Tak

Zapoznałeś się z regulaminem forum [TAK/NIE]: Tak

Posty na forum nabiję w najbliższym czasie, będę też udzielał się tak często jak tylko będę mógł.

By [URLOP] RdN,

Popraw swoje GT na serwerze i spróbuj za tydzień. Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię:Filip

Nick z serwera:yngpolonais

SteamID:STEAM_1:0:131259266 

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/yngpolonais/145.239.23.162:27045/  (jutro nadrobię) 

Znajomość SM [1-10]: 8/9

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie:Nazywam się Filip i obecnie mieszkam w Warszawie. Na co dzień chodzę wieczorkami na siłkę albo gram w gry. Także od 10 lat trenuje sztuki walki. W weekendy wsm jak każdy z nas lubię prz***ać w ostry balet. Można ze mną pośmieszkować oraz pogadać na wszystkie tematy na luzie. Łatwo nawiązuje nowe kontakty i się dogaduje z drugą osobą. Doświadczenie mam spore, iż posiadałem kiedyś własne serwery tj: jb ,4maps czy areny więc ogarniam więcej niż taki zwykły admin. 

Zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]:tak

Zapoznałeś się z regulaminem forum [TAK/NIE]:tak

• Dislike 1
By [URLOP] RdN,

Popraw swoje GT na serwerze i spróbuj za tydzień. Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię: Kajetan

Nick serwera: ✪Łysy

Steam ID: STEAM_0:1:463005688

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/✪Łysy/145.239.23.162:27045/

Znajomość SM: 5/10

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: Nazywam się Kajetan mam 18 lat i mieszkam obecnie w Katowicach na co dzień uczę się na kierunku Technik Reklamy. Gaming od małego mi towarzyszył a szczególnie gry trybu FPS. Doświadczenie mam małe ponieważ nigdy nie byłem adminem na serwerze ale szybko się uczę oraz łatwo nawiązuje kontakty z innymi

.Zapoznałeś się z regulaminem serwera: Tak

Zapoznałeś się z regulaminem forum: tak

• Like 1
By [URLOP] RdN,

Zgłoś się na PW.

By [URLOP] RdN,

Podanie przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię:Karol

Nick z serwera:Nathan ;-;

SteamID:STEAM_1:1:512315430

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Nathan%20%3B-%3B/145.239.23.162:27045/

Znajomość SM [1-10]:6,5

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie:.Mam na imię Karol i mam prawie 16 lat. Mieszkam w Holandii 3 lata i bardzo fajnie mi sie zyje.Jestem mily i kulturalny. Mam twarde nerwy . Interesuje sie informatyką oraz moje hobby to jazda motorem lub granie na komputerze.Jak mialem 10 lat , moj tata przeprowadził sie do Holandii i okazalo sie ze bardzo fajnie mu sie zyje wiec ja z rodzenstwem i z mama pojechalismy do niego. W polsce uczylem sie duzo angielskiego ale nie chcialem. Mam zawsze mówila mi ze angielski mi sie przyda i przydał sie w Holandii. Na poczatku nie bylo latwo , nie znalem nikogo ale po chwili zaczynalem łapać holenderski i poznawałem ludzi.Teraz chodze do 2 klasy collegu i bardzo mi sie fajnie mieszka i dla kazdego polecam takie zycie. W tym momencie wybieram kierunek informatyczny i bardzo dobrze mi to idzie ponieważ bardzo dobrze umiem liczyc i pracowac w zespole.Kiedys mialem slabego laptopa i nic na nim praktycznie nie moglem zrobic ale kupilem sobie komputer do gier i jestem z niego zadowolony. Po latach mieszkania w Holandii moja polska ortografia upadła ale radze sobie z tym i nie widac po mnie tego.Jakbym sie dostał to bylbym początkowym modem ale bardzo szybko lapie i to nie moja pierwsza stycznosc z owa ranga bo mialem ja innych grach jedynie czego bede musial sie nauczyc to komend

Zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]:Tak 

Przeczytałem regulamin administratora

By [URLOP] RdN,

Miło, że jesteś :D Pograj z nami jeszcze tydzień i złóż podanie ponownie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię:Dawid

SteamID: Azurinnek666

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Azurinn/145.239.26.143:27030/

Znajomość SM [1-10] 5

Kilka zdań o sobie: Mam 16, lat, uczęszczam do Technikum Informatycznego, bardzo lubię grać na serwerze, miałem jeszcze dziś  top3, ale  bardzo spadłem i jestem bodajże 20-sty któryś.. Chciałbym zostać administratorem, ponieważ dużo lubię grać na tym serwerze, chciałbym móc banować ludzi z haxami, bo rzadko kiedy jest admin i trochę mnie to irytuje :D Szczerze powiedziawszy ten GameTracker jest zepsuty, ponieważ zacząłem grać na waszym serwerze z 2 miesiące temu a magicznym trafem mam tylko 189 minut, ale patrząc na to jak gram to tyle potrafię dziennie tam zagrać, a co dopiero by tu mówić o 2 miesiącach :D. Lubię słuchać muzyki, szczególnie najcięższych rodzaji metalu, ale nie jestem jakimś super zbuntowanym nastolatkiem a normalnym (jeszcze) dzieckiem :) . W szkole mam dobre oceny, żadnych dwójek na koniec, a znajomość ortografii jest u mnie w miarę wysoka w porównaniu z innymi ludźmi jakich spotykam. .Jestem kulturalną, w miarę dojrzałą osobą, jestem na ogół spokojny, ale jeśli się zdenerwuję to potrafię być wybuchowy, więc cheaterzy/osoby obrażające innych nie będą miały szansy się u mnie usprawiedliwić. Mam nadzieję, że to nie będzie taki wielki problem z tym GameTrackerem. 

Znajomość sm  jest trochę średnia, więc pouczę się komend na pewno, także o to się nie martwcie :P 

P.S Znajomość angielskiego też w porzadku, choć nie wiem czy się do czegoś przyda, mam nadzieję, że tak.

Przeczytalem regulamin administratora

Pozdrawiam serdecznie :D 

By [URLOP] RdN,

Zgłoś się na PW.

By [URLOP] RdN,

Podanie Przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię:Jakub

Nick z serwera:Dyniak

SteamID:STEAM_1:0:199009187

Link do GT: Rdn Pozwlil nie podawac <3 

Znajomość SM [1-10]:10 (bylem opiekunem <3)

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie:Ucze sie i pracuje na codzien siedze przy kompie doswiadczenie juz znacie bo tu bylem adminem na 2 serwerach a nawet opiekunem ale zabraklo czasu na pelnienie funkcji 

Zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]:tak

• Like 1
By [URLOP] RdN,

Podanie przyjęte na okres próbny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię: Dawid

Nick z serwera: Topolewicz

SteamID: STEAM_1:0:532831408

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Topolewicz/145.239.26.143:27030/

Znajomość SM [1-10]: 7qqqqqq

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: A Więc tak nazywam się Dawid mam 18lat . Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Katowicach. co bu tu jeszcze napisać interesuję się sportem, Muzyką, grami. i coś jest nie tak z GT bo niekiedy godzin nie liczy więc proszę się tym nie sugerować bo na serwerze gram dłużej 

By [URLOP] RdN,

Podanie przyjmuję na okres próbny - 7 dni. Zgłoś się na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię: Kacper

Nick z serwera: MrDravcan

SteamID: STEAM_1:0:120630055

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/MrDravcan/145.239.26.143:27030/

Znajomość SM [1-10]: 3/10

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: Turbośmieszek i realista. Student, 4 sem. kierunek AiR na PŁ. Przygoda z serwerami 1vs1 zaczęła się jakiś kawał czasu temu. W godzinach późno wieczornych zawsze żałowałem, że akurat brakuje adminów na serwerze. Jest szansa na mały awans więc oto jestem. Adminem nigdy nie byłem, ale aspiruję tylko na "tego złego Pana admina" od sprzątania i ciemiężenia perfidnych haxów :happy(2):.

Zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]: TAK

Zapoznałeś się z regulaminem forum [TAK/NIE]: TAK

By [URLOP] RdN,

Podanie przyjęte na okres próbny - 7 dni. Zgłoś się na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię: Radosław

Nick: Koompel

Steam ID: STEAM_0:1:511959580

GT: https://www.gametracker.com/player/Koompel/145.239.26.143:27030/

Znajomość SM: 7/10

Jestem nastolatkiem, który szuka inspiracji do życia w internecie, uczęszczam do 1 technikum, byłem adminem na jednym serwerze.

TAK

TAK

By [URLOP] RdN,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Mateusz

Nick z serwera: ak Hyp33r

SteamID:http://steamcommunity.com/id/Hyp33r10/

Link do GT: https://www.gametracker.com/hyp33rr/

Znajomość SM [1-10]: 7,4/10

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: Jestem nastolatkiem który kocha grac w gry. Moją ulubioną grą jest CS:GO a konkretnie granie na arenach 1v1.

Zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]:Tak

Zapoznałeś się z regulaminem forum [TAK/NIE]:Tak

+jutro wieczorem będę miał kupionego vipa na zawsze <3

Edytowane przez Hyp33r
źle napisałem jedną żecz
  • Haha 2
By [URLOP] RdN,

Podanie odrzucone. Spróbuj na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię: Tomasz

Nick z serwera: Aspołeczny

SteamID: STEAM_1:1:128783968

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Aspołeczny/145.239.26.143:27030/ (Tak wiem nie spełniam kryteriów, ale dalej gram aktywnie cały czas na serwerze :p)

Znajomość SM [1-10]:6

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: No to jestem Tomek mam 17 lat i jestem z okolic Nowego Sącza. Interesuję się motoryzacją oraz inżynierią sanitarną (mój zawód). W cs'a gram od dziecka, cs 1.6 to gra mojego dzieciństwa i głownie grałem na serwerach jailbreak gdzie także miałem administratora więc doświadczenie w adminowaniu mam już od małego ;D. W CS GO gram w sumie od 2015 roku i aktualnie posiadam rangę DMG po spadku z LEM'a. Posiadałem także swój serwer CS GO 1vs1 i nawet było duze zainteresowanie nim bo musiałem dokupywać sloty, ale niestety brakowało mi funduszy na utrzymanie tego co ostatecznie zmusiło mnie do spakowania walizy. Ten serwer urzekł mnie swym community oraz ilością graczy, a także spodobał mi się od zaplecza skryptów i pluginów. Chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do nadzorowania tego serwera aby nie stracił swego uroku i mógł dalej cieszyć się taką popularnością wśród graczy. Mam nadzieję, że dostanę szansę i Was nie zawiodę :D  

• Like 2
By [URLOP] RdN,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Imię: Szymon

Nic z serwera: Szymek

SteamID: STEAM_0:1:532003018

GT: https://www.gametracker.com/player/Szymek%20-%20przystojny%20ch%C5%82opak/145.239.26.143:27030/

SM: 5/10 (najważniejsze rzeczy potrafię zrobić a reszty mogę się szybko nauczyć)

W CS GO gram od 2014 roku, jestem doświadczonym graczem co za tym idzie dużo grałem na serwerach społecznościowych i wiem jak powinno się postępować z graczami, którzy nie przestrzegają regulaminu serwera. Nie zawiedziecie się na mnie jeśli zostanę administratorem serwera 1vs1 :emoji(3):

Zapoznałeś się z regulaminem serwera: Tak

Zapoznałeś się z regulaminem forum: Tak

• Like 1
By [URLOP] RdN,

Podanie odrzucone. Spróbuj ponownie za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Nick z serwera: ✞???✞

SteamID: STEAM_1:1:523806686

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/✞???✞/145.239.26.143:27030/

Znajomość SM [1-10]:  [7]

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: Mam na imię Mateusz, mieszkam w Małopolsce chodzę do technikum samochodowego , z CS jestem związany od 2015.r .

Mam duże doświadczenie jako ADMIN ponieważ już nim byłem parę razy , na serwerze 1 v 1 ale niestety serwery zostały zamknięte . Adminem chcę zostać ponieważ zawsze wolałem być tym kto dba o serwer dużo razy widziałem że ADMINISTRACJA różnych serwerów nie dba o nie . Ale jak ja bym został ADMINEM to by tak nie było , jestem bardzo chętny do pomocy innym graczom, nawet jak gram i ktoś czegoś nie rozumie to mu wytłumaczę aż zrozumie 

Ps- Jak bym nim został to gwarantuję że się nie zawiedziecie na mnie ja jestem w porządku chłopakiem.

By [URLOP] RdN,

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

Nick z serwera: ✞???✞

SteamID: STEAM_1:1:523806686

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/✞???✞/145.239.26.143:27030/
Znajomość SM [1-10]: {7}

Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: No to tak ,mam na imię Mateusz jestem nastolatkiem który szuka nowych wrażeń i inspiracji w świcie Counter-Strike. Pochodzę z okolic Starego Sącza uczęszczam do Technikum samochodowego w Nowym Sączu. Moje doświadczenie jest duże ponieważ ADMINEM już byłem nie jeden raz a parę. ADMINEM chcę zostać ponieważ zauważyłem że w ostatnim czasie na serwerze brakuję administracji a jest coraz więcej Haxów których trzeba zbanować. Moje GT tym razem nie jest takie złe jak poprzednim razem. więc liczę że mam malutkie szanse żeby zostać adminem chodź nie mówię za dużo. :blush:

By [URLOP] RdN,

Nie dodawaj 2 postów z podaniem jednocześnie.

By [URLOP] RdN,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi