Skocz do zawartości
Marves

Euro Truck Simulator 2 Update 1.36 Open Beta

Rekomendowane odpowiedzi

Junior Admin

Euro Truck Simulator 2 Update 1.36 Open Beta

 

Ponieważ wszyscy byliśmy zajęci wydarzeniem Różowej Wstążki, niektórzy z was mogli nie przewidzieć zbliżającej się aktualizacji. Przynosi kilka nowych smakołyków, ale głównym powodem jest zmiana DirectX i przygotowanie do rozszerzenia mapy Droga do Morza Czarnego . Przejrzyjmy razem listę  Euro Truck Simulator 2 Update 1.36 Open Beta razem.

 

blog_ETS2_1_36_open_beta.jpg

 

Aktualizacja koncentruje się na  DirectX 11  (dokładnie 11.1). Postanowiliśmy zrezygnować z obsługi DirectX 9 ze względu na szybszy i łatwiejszy rozwój. Począwszy od aktualizacji 1.36, nasze gry nie będą kompatybilne z systemami działającymi na DirectX 9.

 

001.jpg 

 

Jednak w wersji 1.36 nie chodzi tylko o zmiany systemowe, ponieważ są też miłe niespodzianki. Pierwszą ważną wiadomością jest niedawno ogłoszona wyspa Korsyka , która jest bezpłatnym dodatkiem do Vive la France! rozbudowa mapy. Można do niego dotrzeć promem z Marsylii we Francji lub Sassari na Sardynii.

 

003.jpg

 

Drugim ważnym dodatkiem jest dodanie objazdów do gry. Ta funkcja jest zarówno kochana, jak i nienawidzona przez graczy American Truck Simulator , prawdopodobnie ze względu na jej nieprzewidywalność. W każdej chwili twoja rezerwa czasowa może zniknąć, napotykając znak o zamknięciu drogi lub gliniarz machający ci z autostrady. Ta niepewność jest tym, czego chcemy w naszych grach, ponieważ jak dotąd okazała się całkowicie przewidywalna. Chcemy, abyś od czasu do czasu musiał improwizować (stres, aby urozmaicić wszystko, prawda?), Tak jak muszą to robić prawdziwi kierowcy. Ale głównym celem jest dobra zabawa, więc dla tych, którzy nie lubią tej funkcji, jest suwak zwiększający / zmniejszający częstotliwość objazdów (z opcją całkowitego wyłączenia).

 

006.jpg

 

Aby spełnić więcej życzeń, 1.36 oferuje opcję wyświetlania kierowców, ciężarówek i przyczep na mapie menedżera (i tylko na tej mapie). Oprócz tego będziesz mieć do dyspozycji również pinezki unikające, które pozwolą ci ustawić miejsca, przez które nie chcesz przechodzić przez GPS.

 

detours.jpg

 

drivers_map.jpg

 

Oprócz tego istnieje szereg mniejszych dodatków, takich jak niektóre nowe pojazdy AI, ulepszenia antyaliasingu, wprowadzanie znaków chińskich i innych niż łacińskie (znane jako IME) oraz niektóre zmiany obsługi MOD.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się te wszystkie nowe dodatki, ale pamiętaj: to tylko otwarta wersja beta, a nie stabilna wersja publiczna - więc  możesz napotkać błędy, niestabilność, załamania lub awarie . Jest całkowicie w porządku, jeśli chcesz poczekać na ostateczną wersję. Ale jeśli chcesz pomóc nam szybciej tam dotrzeć, będziemy wdzięczni za wszelkie opinie na naszym  forum  i zgłoszenia  błędów  . Podczas otwartych wersji beta prowadzimy dedykowaną alternatywną stronę World of Trucks, która służy do bezpiecznego testowania wszystkich nowych funkcji. Proszę odwiedź 

World of Trucks Open Beta strona  po więcej informacji. Sprawdź także naszą wiki modding, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące modów w grze. Jeśli chcesz wziąć udział w otwartej wersji beta, możesz znaleźć tę wersję w oddziale public_beta na platformie Steam. Dostęp do niego jest następujący: klient Steam → BIBLIOTEKA → kliknij prawym przyciskiem myszy Euro Truck Simulator 2 → Właściwości → zakładka Betas → public_beta → 1.36 public beta. Hasło nie jest wymagane.

 

 

źródło: blog.scssoft.com


mddesigned.png.99475defc0cb6e96cbae89d6ce8339f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Junior Admin

kuMZJLK.png

 

 * Wiadomość wygenerowana automatycznie *

 

TEMAT  ZAMKNIĘTY

 

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

 

Ekipa HellZone.pl

 


mddesigned.png.99475defc0cb6e96cbae89d6ce8339f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...