Skocz do zawartości
Fana

Podanie. Admin Arena 1vs1

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Sylwek

Wiek (dokładna data urodzenia):13.11.1992

Parę słów o sobie: Mieszkam w DE pracuje w NL jestem z PL :D Interesuję się gierkami głównie CS. Lubię też poszperać w plikach gry metina. Znajomość c++. pythona, lua, mysql itd nie są mi obce. Uwielbiam szybką jazdę i moje autko. Staram się być obiektywny i zobaczyć daną sytuację z obu stron. Jeśli mam kogoś obrazić to staram się użyć wyszukanych słów. Oczywiście stronie od tego gdyż z reguły konwersacje z podludźmi nie mają większego sensu. Wcześniej w CS GO 6ść razy GE 8 lvl faceit, ale to nie ma wiele do rzeczy.

Doświadczenie w moderacji forum: Posiadałem swój serwer MT2 a więc wiem co jest pięć.

Znajomość silnika IPB od strony panelu moderatora: Posiadałem swój serwer MT2 a więc wiem co jest pięć.

Czy akceptujesz regulamin forum: Tak.

Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?: Chcę po prostu pomóc oczyścić serwer z odpałów. Jestem u Was od kilku dni, ale już nie raz trafił się Jaś Fasola którego nikt nie potrafił ogarnąć. Jaka osoba obiektywna i nie ulegająca emocjom sądzę, że będę się spisywał perfekcyjnie jako Admin Areny 1vs1. 

By Marves,

Tu masz odpowiedni dział doskładania podań na admina 1vs1. - https://hellzone.pl/forum/625-podania-na-admina/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...