Skocz do zawartości
Marves

[Przyjęty] Warto próbować.

Rekomendowane odpowiedzi

Junior Admin

Wymagania:

• Minimalnie 16 lat! +/-
  • Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez miesiąc). +/-
  • Wykazywanie się ponad przeciętną aktywnością na forum. +
  • Znajomość wszystkich regulaminów na forum, a przede wszystkim regulamin moderatora. +
  • Oczekujemy doświadczenia w moderacji na silniku IPB. +
  • Wysoka kultura osobista. +
  • Znajomość ortografii i poprawnej polszczyzny. +
  • Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum. +
  • Brak aktywnych ostrzeżeń na forum. +
  • Moderatorzy muszą posiadać umiejętność pracy w grupie! +
  • Rozwiązany test: Test Ortografii 

Wzór:

Imię: Kamil.

Wiek (dokładna data urodzenia): 31.01.2004 (15).

Parę słów o sobie: Mam na imię Kamil, mam 15 lat i uczęszczam do 1 klasy technikum, a dokładnie na profil Technik Reklamy. Na co dzień lubię pograć w gry komputerowe typu CS:GO, ETS 2 i kilka innych. Uwielbiam grać w piłkę nożną i gdy tylko mam okazję to kopię elegancko w piłeczkę. Uważam się zdecydowanie  za osobę, która z wielką determinacją dąży do wykonania swojego celu, co powinno być dużym atutem. Może i czasami wzbudzi się we mnie dusza atencjusza to nie jest to aż nadto widoczne i nie ma raczej z tym większego problemu, że próbuje gdzieś lekko zaistnieć, a gdy już tak nie promienieję to lekko się od tego odchodzi. Uważam, że łatwo ze mną nawiązać kontakt i można porozmawiać z moją osobą na wiele tematów. Myślę, że można patrzeć na mnie jak na osobę z dużym dystansie do siebie, chyba, że (lekko mówiąc) nie mogę znaleźć wspólnego języka z inną osobą to wtedy może nie być tak kolorowo i nie będę za dobrze odbierał jej słów. Chciałbym podkreślić, że rzadko się to zdarza. Zdecydowanie nienawidzę hipokrytów i zawsze staram się nim nie być, choć wiem, że czasami może mi się to nie udawać i potrafię być sam na siebie cholernie zły za swoje zachowanie. No to dodam jeszcze o czymś innym. Moim ulubionym wykonawcą jest "Paluch". 

Doświadczenie w moderacji forum: Posiadałem rangę moderatora. Często przeglądam sobie tylko tematy z nudów. Nie zawsze pisze na chatboxie jak jestem na forum, to nie znaczy, że nie jestem aktywny. Nie jestem osobą, która spamuje w tematach, aby pokazać, że jestem cały czas. Wolę robić swoje, niż tylko pisać posty na siłę. Przez chwilę się zastanawiałem, jak napisać pewne zdanie, aby to źle nie zabrzmiało. Forum jest tak zwanym moim drugim domem. Po za tym pracowałem głównie na silnikach typu MyBB, IPS.

Znajomość silnika IPB od strony panelu moderatora forum:  10/10. Tak jak wspomniałem wyżej, pracowałem głównie na silnikach IPS na wyższych rangach.

Screen zaliczanego Testu Ortografii: https://i.imgur.com/ZOCVVvU.png

Czy akceptujesz regulamin forum: Oczywiście, że tak.

Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?: Z mojej perspektywy, jestem dobrym kandydatem na tą funkcję, ponieważ jestem osobą skrupulatną i wywiązuje się z roli którą mi powierzono, czas który spędzam na forum moim zdaniem jest w "normie", praktycznie ciągle jestem aktywny i przeglądam sobie działy. Drugim aspektem będzie to, że lubię kontakt z ludźmi, a na tym stanowisku to nieuniknione, jestem osobą bardzo otwartą i można ze mną porozmawiać na każdy temat, z żadną osobą nie mam konfliktu, a jeśli kiedyś miałem, zażegnałem go w ten sam dzień wszystko sobie wyjaśniając z potentenem. Na koniec minimalistyczna odpowiedź na pytanie, po prostu chyba brakuje rąk do pracy, a ja z miłą chęcią mogę pomóc.

Co się zmieni na forum: Przede wszystkim chciałbym uporządkować niektóre działy, w których nie wszyscy widzą, że jednak jest jeszcze bałagan lub uważają, że nic nie trzeba z nimi robić, a wymagają "dopieszczenia", aby były jeszcze bardziej przejrzyste, czy zwięzłe dla każdego użytkownika forum. 

mddesigned.png.99475defc0cb6e96cbae89d6ce8339f1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak

+ Podanie bardzo ładnie i przejrzyście napisane

+ Doświadczenie

+ Ortografia 

+ Dodatkowo brakuje nam Moderatorów

"Ja sam świata nie zmienię
Z całym jego spaczeniem w tle
Wybieram, co jest dobre, co złe
Do dzisiaj nie wiem co burzy mój sen"

Kontakt: 

Forum - CYK

Steam - CYK

sajusssss.gif.cd8e05a270b86e470ace269eeeff3f59.gif

a18d7rB.png

Kliknij śmiało i zagłosuj by wspomóc rozwój serwera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie ci przyjmuję, miło się czyta to podanie i bardzo dobrze się starasz na randze Grafik!

Okres próbny 7 dni, skontaktuj się ze mną na PW by dogadać się w kwesti zaawansowanego kontaktu.

3wstrsd.png

Zostaw tam łapkę jak pomogłem! ;>

MASZ SPRAWĘ/PROBLEM PISZ PW pomogę ci jak najszybciej ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

Podanie  PRZYJĘTE

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

3wstrsd.png

Zostaw tam łapkę jak pomogłem! ;>

MASZ SPRAWĘ/PROBLEM PISZ PW pomogę ci jak najszybciej ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...