Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Powód skargi: Obraza, nadużywanie praw na ts3
  • Opis sytuacji lub przebiegu zdarzeń: Jeden z użytkowników @ Mefix hellzone.pl został zbanowany na naszym serwerze ts3, po czym weszła na kanał " [»] [Administrator] Saju " i powiedziała " wy kurwy " i wyszła.
  • Dowody: " <22:09:45> "DymSooN" został wykopany z serwera przez "EMSAA" 
  • <22:09:18> "EMSAA" przełączono się z kanału "[O.Serwera] [ » ] EMSAA" na "[»] [Administrator] Saju"
  • <22:09:30> "EMSAA" przełączono się z kanału "[»] [Administrator] Saju" na "[O.Serwera] [ » ] EMSAA"
  • Dodatkowe informacje, które pozwolą ustalić słuszność skargi: Przy zaistniałej sytuacji były osoby @ Wiktorynka@ Wikuś@nvtk26 ( użytkowniczka ts3) @ DymSooN
  • WoW 3

giphy (3).gif

To ze mnie nie widać wcale nie oznacza ze mnie nie ma.

Kontakt STEAM                         Za głos na ONLY AWP poleci Serce.                         +Repik za +repika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Da się to załatwić na spokojnie bez skarg. Za co został zbanowany Mefix? Siedziałem chwilę przed akcją na ts i było miło. 

• Like 1

Andrey.png.8d67262b7c2863c8e3600f3600fad968.png.3cb86d6cf70100e02d6d3947f6e4f0ff.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ogl bylem przy calej sytuacji i nie chce sie za bardzo mieszac ale chyba kazdy ma prawo posiedziec i pogadac ze znajomymi na naszym tsie :) nie psujmy niepotrzebnie atmosfery :swiniak:

• Like 1

QIh5N3n.gif.6c94371cd924726153ea3b5b9806192e.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie mój kolega dostał bana za to ze z nami siedział na ts i rozmawiał. Składasz na mnie skargę za to ze wykopałam twojego kolege poczym dostałam ddosa od was. Nic on wam nie zrobił przyszedł ze mną pogadać a dostał bana na ts jak i na forum.  To ze sie nie lubieliscie ze starej sieci nie usprawiedliwia cię to do banowania kogoś bez powodu. Nie powinno tak to wyglądać ale skoro administracja takie ma podejście to jest śmieszne 

wilk.thumb.png.1e429bf15ae4fb6bcd0cedfa1e123314.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to znasz powód bana więc cringe. Pokaż dowód ddosów od nas bo to jest dopiero śmieszne że cie "ddosujemy".

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

@ EMI MILKA♡zadnych ddosów od nikogo z nas nie dostałaś to po pierwsze. po 2 został zbanowany bo ja kazałem wiem kto to jest wiem jaki lata odjebany i jak się zachowuje nie chce nikogo takiego tutaj,  Skarge załatwcie polubownie między sobą. 

• Super 2
  • Dislike 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

TEMAT  ZAMKNIĘTY

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...