Skocz do zawartości
andrey

Wywiad #14 - EMILKA

Rekomendowane odpowiedzi

wywiadhellzone.png.e23e60d31b1fcb71fced96d122fa9acd.png

Witam, jest to mój pierwszy wywiad na tej sieci, więc zapraszam do przeczytania i oczywiście ocenienia go.

Dzisiaj wywiad przeprowadziłem z opiekunką serwera, Emilką.

Osoba pytająca: @ andrey

Osoba odpowiadająca: @ EMI MILKA♡

Witam. Z tej strony redaktor Forum Hellzone.pl, chciałbym przeprowadzić z Tobą wywiad, masz chwilę?

Jasne że, mam. Słucham Cię.

Dobrze, na początek przedstaw nam się, ile masz lat, skąd jesteś?

Mam na imię Emilia, mam 15 lat i pochodzę z małego miasteczka jakim jest Bielawa, które leży w woj. Dolnośląskim.

Dobrze Emilko, zaciekawiła mnie twoja miejscowość, możesz coś więcej o niej opowiedzieć?

Moje miasteczko nie jest zbyt duże, lecz bardzo piękne. Mamy tutaj jezioro, gdzie można się opalać, ale i nie tylko. Mamy bardzo blisko do gór, a samo miasteczko liczy 31 tys. mieszkańców. Mieszkam w nim od urodzenia, więc znam każdy jej zakamarek.

Czyli w wakacje często się opalasz :cheese: Jak na takie "miasteczko" 31 tyś mieszkańców to całkiem dużo. Dobrze, może zdradź nam co Cię interesuje, jakie posiadasz hobby, do jakiej szkoły uczęszczasz obecnie.

Obecnie uczęszczam do technikum w kierunku logistycznym. Mimo, że moje miasteczko jest jakie jest to muszę dojeżdżać do szkoły. Interesuję się muzyką, a szczególnie tańcem. Uczęszczam do zespołu tanecznego od 6 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mimo tańca również moim hobby jest jazda na snowboardzie. Zaczęło się 5 lat temu i tak się stało, że jest to moje hobby i również nie wyobrażam sobie nie wsiąść na deskę zimą, kiedy spadnie już śnieg. Oczywiście interesuję się też grami komputerowymi. Od najmłodszych lat gram w gry i spędzam dużo czasu przy komputerze.

Masz bardzo ciekawe zainteresowania, ale przejdźmy już dalej. Napisałaś, że tańczysz w zespole tanecznym. Opowiedz nam jak to się zaczęło? Sama chciałaś tańczyć czy może zapisali Cię rodzicie? Jaki styl tańca występuje w twoim zespole?

Zaczęło się jak miałam 6 lat podczas moich urodzin. Ja wraz z moją kuzynką wymyśliłyśmy, że przedstawimy naszym rodzicom jak tańczymy. Moja mama postanowiła zapisać mnie do zespołu, lecz nie było już wolnych miejsc. Po 4 latach, Pani powiedziała, że powstał nowy zespół i mogę przyjść. Tak się rozwinęło, że zaczęliśmy najpierw szukać osób do zespołu, a później uczyć się tańczyć. Tańce jakie tańczymy, są to ludowe oraz nowoczesne w zależności od programu jaki chcemy przedstawić. Ostatnio oprócz ludowych tańców uczyliśmy się jednego tańca z każdego państwa w Europie.

Wow, naprawdę posiadasz ciekawą historię taneczną, pewnie nieźle wywijasz na parkiecie! No, ale my idziemy cały czas do przodu, więc teraz może coś o twoim zawodzie. Powiedz, co skłoniło Cię do wybrania akurat takiego kierunku? Może miałaś już okazję poznać pracę związaną z twoim zawodem, a może zrobiłaś jak inni czyli wybrałaś to co znajomi?

Gdy przyszedł czas na wybranie nowej szkoły, nie wiedziałam do jakiej mam złożyć podanie. Siedziałam godzinami czytając o kierunkach jakie są w okolicy i czy się tam nadam. Myślałam nad liceum w kierunku biol-chem, lecz odpuściłam sobie. Do logistyki namówiła mnie moja mama oraz koleżanka, która jest ze mną w szkole na tym samym kierunku. Poczytałam, omówiłam to z mamą i stwierdziłam, że to dobry kierunek bo w przyszłości jako logistyk mogę pracować praktycznie wszędzie i jest to zawód którego brakuje na rynku pracy.

Rozumiem, wybranie nowej szkoły jest dość problematyczne, ponieważ sam się z tym zetknąłem i wiem co to znaczy. Dobrze, opowiedziałaś nam co Cię interesuje i w jakim kierunku się kształcisz, więc teraz powiedz jak zaczęła się twoja przygoda z Counter-strikiem?

Moja przygoda z cs'em zaczęła się, gdy siedziałam przed komputerem grając z kolegą i rozmawiając z nim na teamspeaku. Później przyszedł mój tata i powiedział, że kupił cs'a i jeśli chcę to mogę zagrać. Początkowo zaczęłam grać oczywiście na boty i spodobało mi się. Kupiłam konto i zaczęłam grać najpierw sama, a później ze znajomymi. Poznałam przez cs'a wiele osób, w tym mojego chłopaka z którym jestem do dzisiaj.

Dobrze, poznaliśmy twoją historię dzięki, której wiemy jakim cudem taki bot gra w tą grę 1f600.png Odbiegając trochę od tematu gier, chciałem Cię zapytać czy posiadasz jakieś rodzeństwo? Czy możesz nam coś o nim opowiedzieć?

Tak, mam młodszego brata, który ma na imię Arek. Ma 8 lat i uczęszcza do 2 klasy szkoły podstawowej. Lubi czytać i podobnie jak ja grać w gry. Jest ogromną gadułą i zadaje masę pytań. Kocha kolor niebieski i chciałby, żeby najlepiej wszystko było w kolorze niebieskim. Oczywiście często mnie denerwuje, ale to chyba normalne w rodzeństwie.

Wiem coś o tym, sam mam brata 1f600.png Okej, a jeśli chodzi o twoich znajomych, rodzinę, kuzynów, wiedzą o tym, że grasz w counterstrika?

Tak, w rodzinie większość osób wie, że gram w cs'a.

Miło to słyszeć. Opowiedz nam historię odnośnie sieci. Jak trafiłaś do naszego "Piekła"?

Na sieć trafiłam przypadkiem. Pierwszą siecią na jakiej byłam to csw**d, lecz po roku grania znudziła mi się i zaczęłam szukać nowej sieci. Znalazłam pierwszą lepszą sieć i był to właśnie hellzone i zaczęłam grać na serwerze only awp. Z czasem oczywiście każdy zaczął ze mną rozmawiać. Pierwszą osobą jaką poznałam był @ Hubi❤, później poznałam @ Darus. Po wielu rozmowach z nimi postanowiłam zostać. Później zaczęłam poznawać też inne osoby aż, w końcu @ Hubi❤ zmotywował mnie, żebym napisała podanie na admina. Dziękuję mu za to bo gdyby, nie on to mnie by tu nie było. No i tak po jakimś czasie wszystko się ułożyło, że teraz ciężko mi znaleźć inną sieć.

Czyli to @ Hubi❤ i @ Darus przyczynili się do objęcia przez Ciebie funkcji admina, a w późniejszym czasie opiekuna. Właśnie, jeśli mówimy już o rangach to powiedź mi czy planujesz się dalej rozwijać na naszej sieci?

Jasne! Jeśli czas mi na to pozwoli to pewnie, że tak.

A jeśli możesz, zdradź nam jaka funkcja na forum w przyszłości Cię interesuje? Na jakie stanowisko chciałabyś startować?

Nie myślałam jeszcze o tym, na razie ranga opiekuna mi wystarcza, a co będzie dalej to czas pokaże.

Jak oceniasz pracę innych osób na forum? Kto według Ciebie dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków i dlaczego?

Myślę, że każdy z nas ma jakiś wpływ na forum, jeden wkłada więcej serca w swoją pracę, a drugi mniej. Uważam, że każdy spełnia swoją rolę tak jak trzeba. Na ten moment nie mam na kogo ponarzekać.

Odnośnie twojego nicku rozumiemy, że wywodzi się on od twojego imienia, ale czy w przeszłości posiadałaś jakieś inne nicki lub ksywki?

Tak, miałam. Był to EMSIA/Emsa, później był emi MILKA, a wziął się stąd, że emi Emilka źle brzmi, więc skróciłam i wyszło emi MILKA.

Dobrze emi Emilko haha, powiedź mi na pewno masz jakieś marzenia, jakie one są i czy planujesz je w przyszłości spełniać?

Nie mam konkretnych marzeń do których dążę. Moim jedynym marzeniem jest mieć szczęśliwe i dogodne życie. Tego sobie życzę najbardziej.

Wiadomo, każdy z nas chciałby mieć takie życie, ale jak wiemy rzeczywistość może okazać się brutalna. Dobrze zejdźmy z tych cięższych pytań do nieco "lajtowych". Zagrajmy w minigry.

Super!

Więc tak, na początek zagrajmy w fuck,marry,kill. Wiesz o co chodzi w tej zabawie?

Tak, wiem haha.

No to słuchaj zagramy będą 3 rundy, we wszystkich różne osoby. Dobrze zaczynajmy rundę pierwszą! Osoby to -

@ doku @ Hotaru@ saju ♥

Fuck - @ Hotaru

Marry - @ doku

Kill - @ saju ♥

Mmm, dobrze zacznijmy rundę drugą! Osoby to - 

@ BuBeK@ WINZ @[URLOP] Kicia[AK]

Fuck - @ BuBeK

Marry - @ WINZ

Kill - @[URLOP] Kicia[AK]

Hah, ok no to przyszedł czas na rundę trzecią! Osoby to - 

@ HaQ@ DabljuEm@ hvper

Fuck - @ hvper

Marry - @ DabljuEm

Kill - @ HaQ

Kończymy już tą zabawę i przechodzimy do kolejnej. A kolejną zabawą będzie? Oczywiście, że co byś wolała.

Okejka.

Jak sama nazwa mówi w zabawie chodzi o to co byś wolała, zaczynajmy.

Co byś wolała?

Przez 30 sekund stać na rozżarzonym węglu?   Przez 2 minuty dotykać ręką gorącego żelazka?

O jejku chyba 30s stać. 

Co byś wolała?

Zarabiać dużo pieniędzy w pracy, której nienawidzisz?  Zarabiać mało w pracy, którą kochasz?

Mało, którą kocham.

Co byś wolała?

Nie czuć smaków?  Nie czuć zapachów?

Zapachów zdecydowanie.

Co byś wolała?

Do końca życia jeść ten sam posiłek?  Do końca życia pić ten sam napój?

Pić ten sam napój.

Co byś wolała?

Dowiedzieć się, że połknąłeś przez sen pająka?  Dowiedzieć się, że kelner napluł do twojego posiłku?

Napluł do mojego posiłku.

Super! Przed nami ostatnia minigra czyli szybkie strzały.

✪ Zaczynajmy.

Cola-Cola czy Pepsi?

✪ Pepsi

Laptop czy Komputer?

Komputer

Kot czy Pies?

Pies

Dom czy Mieszkanie?

✪ Mieszkanie

¶ Kawa czy Herbata?

✪ Kawa

¶ Jestem pod wrażeniem ! Bardzo sprawnie Ci to poszło. Powiedz czy pytania były wystarczająco odpowiednie? Czy podobał ci się przeprowadzany wywiad?

Bardzo mi się podobało oby więcej takich wywiadów, dzięki.

Bardzo się cieszę, lecz już powoli będziemy kończyć nasz wywiad. Proszę Cię abyś nominowała następną osobę do wywiadu ze mną.

Kolejna osoba z która masz przeprowadzić wywiad jest @ Muert!

Dobrze, oczywiście zasugeruję się twoim zdaniem. Z tego miejsca kogo pragniesz pozdrowić?

✪ Mamę, tatę haha, a tak serio to dziękuję Ci za poświęcenie mi czasu no i chce pozdrowić wszystkie osoby, które przeczytają ten wywiad. Mam nadzieję, że dowiedzieliście się troszkę więcej o mnie.

Dziękuję Ci bardzo i dołączam się do życzeń! Miło było przeprowadzić z Tobą wywiad Emilko. Życzę samych sukcesów 🙂

¶ Zapraszam wszystkich do oceny wywiady oraz do nominowania kolejnej osoby z którą mam przeprowadzić wywiad.

Edytowane przez andrey
  • Like 5
  • Super 5
  • Haha 3

Andrey.png.8d67262b7c2863c8e3600f3600fad968.png.3cb86d6cf70100e02d6d3947f6e4f0ff.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahah cudowny wywiad :D 

Dobra robota Mateusz trzymaj tak dalej! 

• Like 1
  • Super 1

cyckiiii.gif.0c362fac492d80b9a2177e9c244ff72e.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za wywiad i super spędzony czas! 

❤️❤️

• Like 1

By HaQ,

Łamana jesteś patyczaku xD

By EMI MILKA♡,

chyba ty XD

wilk.thumb.png.1e429bf15ae4fb6bcd0cedfa1e123314.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super wywiad, oby tak dalej :)

• Like 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super wywiad,oby było takich więcej :)

• Like 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przyjemnie się to czyta oby więcej takich wywiadów ❤️

• Like 1
  • Super 1

essa.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkretny wywiad. 

• Like 1
  • Super 1

mddesigned.png.99475defc0cb6e96cbae89d6ce8339f1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Bardzo dobry wywiad

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

A to zaskoczyłeś mnie! :fire: Bardzo fajny wywiad miło się czyta :fire: Leci serducho za bardzo dobry wywiad :fire: :fire:

• Like 1
  • Super 1

Qh5lEGw.png

Zostaw tam łapkę jak pomogłem! ;>

MASZ SPRAWĘ/PROBLEM PISZ PW pomogę ci jak najszybciej ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby więcej takich wywiadów :fire:

• Like 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad dobry, acz ciut za wiele powtórzeń "więc" oraz "dobrze" ;)@ EMI MILKA♡nie zabijaj xD

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

TEMAT  ZAMKNIĘTY

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

Andrey.png.8d67262b7c2863c8e3600f3600fad968.png.3cb86d6cf70100e02d6d3947f6e4f0ff.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...