Skocz do zawartości
RcoNHacker-YT

[Odrzucony] Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

1>>>>imię:Platon

2>>>>Nick z gry:RcoNHacker

3>>>>Wiek: 16 lat

4>>>>Czy byłem Adminem na innych serwerach? ODPOWIEDZ:Tak, jestem Adminem na serwerze only AWP

5>>>>SteamID:STEAM_0:1:452665602

6>>>>Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198865596933

7>>>>Link do GT:https: https://www.gametracker.com/player/RconHacker/145.239.21.248:27045/

8>>>>Zapoznałeś sięz regulaminem serwera? [TAK/NIE] TAK

9>>>>Składka [TAK/NIE] TAK

10>>>>Kilka zdań o sobie:Ja mam na imę Platon, Mieaszkam w Siemianowicach Śląskich, jestem miły dla innych osób. Nikogo nigdy nie wyzywam. Gram na serwerze każdy dzień mnimóm 2 godziny max 15 godzin.

12>>>>Dlaczego ja:ponieważ na Only AWP serwerach jest dużo adminów ale oni wchodzą rzadko a ja gram na serie kiedy tylko mam wolny czas więc będe praktycznie cały czas  na serwie. Ja zapewniam na serwerze rozrywkę i brak cheaterów.A jeszcze jest bardzo dużo rusków i dzieci którzy cały czas gadają i przeszkadzają grać

13>>>>Znajomość SM: 62%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

-GT do poprawy 

-Mało zachęcające podanie 

Na tak

+SM

,,ponieważ na Only AWP serwerach jest mało adminów"  Zobacz lepiej listę adminów na AWP, niedawno doszło 4 nowych adminów.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RangerS czemu wiek- jak to jest od 16 lat a ja mam 16!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+SM 

Na nie

-GT

-Duzo Adminow

-Podanie do poprawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem totalnie na NIE

- twoje podanie jest kompletnie nie przekonujace

- duzo adminow

- grasz max do 15 godzin? czyli na weekendy siedzisz od 9 do 24 na serwerze caly czas? malo wiarygodne

- gt do poprawy

QIh5N3n.gif.6c94371cd924726153ea3b5b9806192e.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za to nieporozumienie i błąd ponieważ to pdanie napisał mój młodszy brat w czasie w którym byłem w SKLEPIE więc proszę o zamknięcie tego podania i o totalne jego skasowanie!!!! Napiszę nowe normalne podanie a nie to co mój brat tu wymyślił. BARSZO WAS PRZEPRASZAM!!!!

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie zamykam na prośbę osoby składającej, Następne podanie może zostać napisane po 7 dniach.

giphy (3).gif

To ze mnie nie widać wcale nie oznacza ze mnie nie ma.

Kontakt STEAM                         Za głos na ONLY AWP poleci Serce.                         +Repik za +repika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kuMZJLK.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

Podanie  ODRZUCONE

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

giphy (3).gif

To ze mnie nie widać wcale nie oznacza ze mnie nie ma.

Kontakt STEAM                         Za głos na ONLY AWP poleci Serce.                         +Repik za +repika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...