Skocz do zawarto┼Ťci
I ÔÖą NOIRE

only awp/only mirage

Rekomendowane odpowiedzi

• Tw├│j Nick:┬á­ŁôŁoo╬╣r'e ÔŁĄ Jp .x4Ôäó/drugi Nick Nooir'ee
  • Tw├│j Steam ID:┬á┬á┬á0:1:449425033
  • Nick Bubek
  • Serwer na kt├│rym dosta┼ée┼Ť bana: Only awp only/mirage┬á
  • Pe┼éna Data (Godzina, Dzie┼ä): 13:20┬á 2019-08-12
  • Mapa:┬á only mirage┬á
  • Opis Sytuacji:´╗┐┬á Gra┼éem na serwerze only mirage i ludize zaczeli pisac ┼╝e mam aimbota i jakie┼Ť inne programy wspomagaj─ůce. Po paru minutach na serwer przyszed┼é Bubek i nie ogl─ůdaj─ůc mojej gry da┼é mi perm bana.
  • https://steamcommunity.com/profiles/76561198859115795/ g┼éowne konto┬á

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

O nas

O sieci HellZone.pl Sie─ç serwer├│w HellZone.pl zosta┼éa za┼éo┼╝ona 18 Grudzie┼ä 2017 roku, naszym g┼é├│wnym celem jest tworzenie razem z wami spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Counter-Strike i nie tylko! Dok┼éadamy wszelkich stara┼ä tworz─ůc oraz ulepszaj─ůc nasze serwery, dzi─Öki czemu gra u nas to sama przyjemno┼Ť─ç! Przekonaj si─Ö do┼é─ůczaj─ůc do jednego z naszych serwer├│w gier. Zawsze stawiamy na jako┼Ť─ç nie na ilo┼Ť─ç, wi─Öc nie znajdziesz u nas serwer├│w 40 slotowych. Zebrali┼Ťmy ekip─Ö do┼Ťwiadczonych os├│b do prowadzenia tego ca┼éego projektu dla was - graczy. Staramy si─Ö i┼Ť─ç zawsze o krok do przodu, codziennie my┼Ťlimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzi─Öki tobie nadal istniejemy, a ka┼╝dy kolejny dzie┼ä pokazuje, ┼╝e warto to dalej robi─ç.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...