Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kontanty
Nick z gry: KoStrx
Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tak byłem 
SteamID: STEAM_0:1:206023140
Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198372312009/
Link do GT:  https://www.gametracker.com/kostrx/
Zapoznałeś się z regulaminem serwera[TAK/NIE]: TAK
Składka[TAK/NIE]: Nie
Kilka zdań o Sobie: Jestem miłą osobą którą wszyscy lubią. Interesuje się informatyką i piłką ręczną. Zawsze dążę do wybranego celu i go wypełniam.
Dlaczego Ty: Dlaczego Ja? Ponieważ osoby które grają na serwerze świetnie mnie znają i dobrze się ze mną dogadują, i BARDZO chcę pomagać zaczynającym graczom na tym serwerze i pilnować porządku
Znajomość SM: 92%

By Senpaii,

Zapraszam na PW w celu dogadania reszty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi nie masz uprawnień aby przeglądać tą zawartość, Zaloguj się bądź Zarejestruj aby wyświetlić zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi nie masz uprawnień aby przeglądać tą zawartość, Zaloguj się bądź Zarejestruj aby wyświetlić zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

QROKUSSGTKA.png.ceeb8f7ff6c9b056a3bf151d9c0e7cfb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Qh5lEGw.png

Zostaw tam łapkę jak pomogłem! ;>

MASZ SPRAWĘ/PROBLEM PISZ PW pomogę ci jak najszybciej ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...