Skocz do zawartości

Partnerzy

toudy

Podanie na Administratora TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
  • Imię:Kamil
  • Kontakt:Steam,fb,messenger,ts3,discord,insta itp..
  • Twój nick na TS3:toudy
  • Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Jeżeli chodzi o TeamSpeak 3 Byłem administratorem na wielu serwerach ts3.Jestem praktycznie codziennie na TS3 chętnie mogę pomóc innym użytkownikom, zarejestrować ich , stworzyć kanał ,czy rozwiązać inny problem.Jestem osobą spokojną jak i miłą.Każdemu służę pomocą bez wyjątku.Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową ,bezstronną nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów.Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać.Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osobą na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora.Chciałbym spróbować swoich sił jako Administrator na waszej serwerowni.Zawszę bardzo chętnie udzielam pomocy drugiej osobie.Mam bardzo dużo wolnego czasu który mogę w pełni poświęcić na rozwój TS3.Nigdy nie było ze mną jakich kolwiek problemów jeżeli chodzi o obowiązki Administratora.Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania Pozdrawiam bardzo serdecznie.
  • Ile czasu spędzasz na TS3:Ogólnie na ts3 siedzę całymi dniami 5-12h dziennie zależy też od dnia ale jestem bardzo aktywny jeśli chodzi o TS3.
  • Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):[10/10] Przez długi czas miałem swojego TS3.
  • Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Od 5 lat na TS3.Byłem adminem na przeróżnych serwerach głosowych.
  • Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
  • PS:Jedyny minus do aktywność na forum ,lecz konto mam od czerwca.Napewno uzupełnie braki związane z aktywnością na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano

jestem na tak

+wiek

+podanie bardzo ładne i ciekawe

+nie wiem jakim cudem ale nie widziałam cie chyba mnie unikasz albo nie zwracałam na ciebie uwagi :DD 

Pozdrawiam :DD 

wilk.thumb.png.1e429bf15ae4fb6bcd0cedfa1e123314.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator
Napisano

Przyjmuję na okres próbny. Daj mi swoje uid na priv :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator
Napisano

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

przyjęte.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...