Skocz do zawartości
MistiQue

Banik za sarkazm

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: MistiQue

Twój Steam ID: STEAM_1:0:506571904

Nick administratora banującego: Meow.

Serwer na którym dostałeś bana: ONLY MIRAGE

Pełna Data (Godzina, Dzień): 07-20-19 08:07

Mapa: Mirage

Opis Sytuacji: Powiedziałem że mam wh i dostałem bana tak o 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi nie masz uprawnień aby przeglądać tą zawartość, Zaloguj się bądź Zarejestruj aby wyświetlić zawartość. 

• Like 2

By Boczek,

W odwołaniu może się wypowiadać ubteam i admin banujący. Ostrzeżenie słowne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi nie masz uprawnień aby przeglądać tą zawartość, Zaloguj się bądź Zarejestruj aby wyświetlić zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

QROKUSSGTKA.png.ceeb8f7ff6c9b056a3bf151d9c0e7cfb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...