Skocz do zawartości
leon

Podanie o UB

Rekomendowane odpowiedzi

• Twój Nick: Leon
  • Twój Steam ID: STEAM_0:1:496358551
  • Nick administratora banującego: [Awp #1 ] Qrokus
  • Serwer na którym dostałeś bana: [ONLY MIRAGE] HellZone.pl
  • Pełna Data (Godzina, Dzień): 7 czerwca 13:34
  • Mapa: Mirage
  • Opis Sytuacji: Gram sobie for fun oczywiscie tylko z deagle bo poziomu tam nie ma moim zdaniem i wkurzony gold nova mnie zbanował , nie wiem komu dajecie uprawnienia ale serwer wam zejdzie na psy jak beda gracze powyzej waszych umiejetnosci , ale nie o to chodzi , gralem sobie normalnie wszystko dobrze ugralem runde zabilem pieciu i  dostalem bana z informacja abym udał sie na strone Hellzone.pl a wiec udaje sie wchodze w sourcebana i co widze? "Czitujesz" XDD HAHA.. smiechu warte , tak czy inaczej prosze o UB kogos "z wyzszym poziomem" . Załączam wam screena z gry :-)  Pozdrawiam Administracje! :)

62072334_344009382949678_87984496707633152_n.png

• Haha 3
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi nie masz uprawnień aby przeglądać tą zawartość, Zaloguj się bądź Zarejestruj aby wyświetlić zawartość. 

QROKUSSGTKA.png.ceeb8f7ff6c9b056a3bf151d9c0e7cfb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro mi nie masz uprawnień aby przeglądać tą zawartość, Zaloguj się bądź Zarejestruj aby wyświetlić zawartość. 

QROKUSSGTKA.png.ceeb8f7ff6c9b056a3bf151d9c0e7cfb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...