Skocz do zawartości
[bls] ᴅᴢɪᴜʙᴋᴇʀs愛

#FREE [bls] ᴅᴢɪᴜʙᴋᴇʀs愛

Rekomendowane odpowiedzi

• Twój Nick: [bls] ᴅᴢɪᴜʙᴋᴇʀs愛
  • Twój Steam ID: STEAM_0:0:94909531
  • Nick administratora banującego: Brak nie ma mnie w SourceBans
  • Serwer na którym dostałeś bana: de_mirage
  • Pełna Data (Godzina, Dzień): około godziny 22:30, 30.04.2019r.
  • Mapa:  de_mirage
  • Opis Sytuacji: Grałem grałem poskakałem, grałem i wyrwałem bana bo squacz czy jakoś mu tam coś nie pasowało jak strzelam.

Ostatnio dodałem fragmovie na szybko sklejone także tam chyba nie widać aimbot'a/WH

Link do YouTube poniżej
    \/ \/ \/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demko klar :)

By HaQ,

3.11 Zakazane jest wypowiadania się w działach "Odwołania - Ban/Mute/Gag" przez osoby, które nie zostaną oto poproszone. Wypowiadać mogą się tylko członkowie UbTeam lub osoba (najczęściej admin banujący), która została oto poproszona oraz autor tematu. +1 warn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
zbanowany.png

vixa junior.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...