Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Temat ten powstał, aby wyrazić swoją opinię na temat administracji forum.

W skład administracji forum wchodzi nasz Administrator @ QROKUS

Opinie muszą być poparte argumentami, a skargi napisane w kulturalny sposób. 

Chcielibyśmy, aby opinie były napisane przez graczy, a temat nie służył forumowiczom do nabijania postów.

• Like 2
  • Super 1

3wstrsd.png

Zostaw tam łapkę jak pomogłem! ;>

MASZ SPRAWĘ/PROBLEM PISZ PW pomogę ci jak najszybciej ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomocny gracz jak i forumowicz, można się z nim pośmiać ponieważ ma dużo dystansu.

• Like 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta ogólnie kwiatek to bardzo dobra mordeczka. Można się z nim pośmiać i pokręcić dymy na ts. A gdy trzeba coś zrobi to podchodzi do tematu na poważnie i za to łap serducho. <3

• Like 4
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba, która jest na odpowiednim stanowisku, jest pomocna w każdej sytuacji. Ma dobre poczucie humoru, umie zachować się poważnie i kompetentnie dawać o sobie dobre wrażenie.

• Like 2
  • Super 1

Proszz.gif.f2a2e554190025bc4bdf82e53cd24efd.gif

:zapr:ZOSTAW SERDUSZKO JEŚLI POMOGŁEM :zapl:

Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się jednej wiadomości na dany temat.

Kontaktując się ze mną, pamiętaj aby pisać o konkretny temat, by uniknąć nieporozumień jak i zaoszczędzić mój i Twój czas.

KONTAKT

Forum = KLIK

Steam = KLIK

Kiedy tylko widzę iskrę na niebie, jestem pewien
Że to znak od Ciebie, czuwasz nade mną, w to wierzę...

a18d7rB.png

ODDAJ GŁOS NA TEN SERWER A ZOSTAWIĘ CI SERDUSZKO <3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co tu dużo mówić, QROKUS nie robi kompletnie nic, wbije dwa razy na tydzień, doda jakieś bezsensowne suchary, muzykę i znika. 

Awansowanie go na Administratora było najgorszym pomysłem, ponieważ już jako J@ mało co robił.

Ma farta, że @ HaQ i @ Hotaru mają dobre serduszka bo już dawno by poleciał XDDD

Edytowane przez Axiv
  • Like 2
  • Super 1
  • Haha 1
  • WoW 1

vixa junior.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co można powiedzieć o qrokiecie na pewno spoko mordeczka z dużym dystansem do siebie :D jak to sam przyzna uwielbiamy się nawzajem tyrać haha <3 

Bardzo pomocny pomoże w każdym temacie jeżeli da mu się znać bo inaczej alkoholik nie zauważy xD ogólnie to kc @ QROKUS<3 

Na końcu dodam .. "Jak jest?" 

• Super 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogólnie to dobra mordeczka radzi sobie na stanowisku , dobrze gra w csa zastąpił mnie w IBPHOT . Jest bardzo zabawny ma dobre poczucie humoru  , uczy się od samego mistrza Pieruna 

Powiem jeszcze że k.... GG :uszanowanko:lubi spożywać alkohole w dużych ilościach :wodka:

• Super 2

16736254_120625648456510_451831332_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ QROKUS należy mu się to stanowisko zapracował sobie na to chłopak stara się jak tylko może zawsze pomoga jak ktoś potrzebuje pomocy Polecam! <3

• Super 1

2d7f1is.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest krokiet! O nim nie da się nic złego powiedzieć..

Chociaż jest wielkim leniem, to jest pomocny i zawsze stara się zrozumieć drugą osobę. 

• Super 1

tumblr_lg4jp4ukP11qfwshko1_500.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

ZAMKNIETY.png

16736254_120625648456510_451831332_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...