Skocz do zawartości
kosta^

[ODRZUCONE] Podanie by kosta^

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię: Kacper

Nick z Gry: -talented- zjerk

Czy Byłeś Adminem na Innym Serwerze: Tak i jestem teraz na innym serwerze tej sieci :)

SteamID:  STEAM_0:1:459346216

Steam Link: https://steamcommunity.com/id/kosta696969/

Link do GT: nie moglem znaleźć ale mam około 6h i staram się codziennie teraz siedzieć po 3-4h rano na serwie :)

Znajomość SM (0-10):  7

Zapoznałeś się z regulaminem serwera[TAK/NIE]:  NIE/ Zapoznałem się z regulaminem serwera i admina

Kilka zdań o Sobie:   Mam na imie Kacper. Lubie uprawiac sport typu: jazda na rowerze jakies hopy, granie na komputerze oraz trenuje w klubie piłkarskim. Staram się pomagać graczom gdy się o cos pytaja. Chetnie rozwiazuje problemy ich. Pomagam adminom o schwytanie cheaterow

Dlaczego Ty:  Dlaczego ja ?  Ponieważ znam się na rzeczy, jestem adminem na innym serwie tej sieci. Jestem bardzo aktywny na serwerze oraz na kazde zawolanie staram się przyjść gdy sa cheaty itp. Wypelniam wszystkie obowiązki które sa potrzebne na bycie admina :P

Edytowane przez kosta^
  • Dislike 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak.

+aktywność

+wiek

+SM

-GT

sygna.png.018da1e3697c1d5d85101f97e91e520f.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

+ Wiek

+ SM

+ Podanie

lightshot_1551041981.png.8712bc3775fb0f7976e66e7c45683bd8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak

+sm

+wiek

+podanie

QROKUSSGTKA.png.ceeb8f7ff6c9b056a3bf151d9c0e7cfb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vip

Jestem na tak

+wiek

+podanie 

+sm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vip

Na Tak

+wiek 

+podanie 

+sm

-GT

sygnatura.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

+  Podanie

+ SM

+ Wiek

9.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak 

+Sm

+Wiek

+Podanie 

-Gt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie po to są wymagania by je spełniać.  Na serwerze grasz od trzech dni i już chcesz Admina. Widziałem Cię może raz przez chwile. Wiek mi nie pasuje, sm nie znasz na pewno na 7, na dodatek nie wiesz jak znaleźć GT.. Nadrób wszystko i wtedy złóż podanie. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

3ktTM5w.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
Administracja HellZone.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

• Dodaj nową pozycję...