Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Odrzucona Skarga na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: merek
Nick gracza/admina na którego składasz skargę:Wizzy
Opis sytuacji: Podczas grania około 21, na serwer wbił odpał. Próbowałem się skontaktować z jednym adminem, jednak miał jakieś ważne rzeczy na głowie.

Chciałem z całym teamem nakłonić jegomościa do zaprzestania oszukiwania, jednak on nawet nie odpisywał. Na następnej mapie już nie wytrzymałem, wszedłem do specta i patrzyłem przez  jakiś czas jak ten typ patrzy przez ściany, a później powiedziałem teammatowi gdzie znajduje się ten odpalony knur. Nie powiedziałem gdzie znajduje się reszta teamu, bo po prostu ten cham już biegł na kosie do ostatniego terrorysty, a admin spał :))))

Nagle jakiś typ zaczął mi pisać, że wchodzę na specta i że daje info. Jak później się okazało, to był wizzy, grający pod nickiem ,,gnaatwkieszeni” i dostałem bana za wchodzenia na specta. 

Nawet nie zrobił rozeznania, czy ja może chciałem na chwile  coś zrobić, może chciałem sobie popatrzeć jak odpal gra. Nie, wlepił mi bana na godzinę. 

AbstraC*ując od tego że powinien grać pod swoim nickiem, bo jest adminem, on powinien wejść na specta i sprawdzić czemu przeciwny team cały czas pisze do tamtego żeby offną swoje hacki. Jednak tolerowanie hackera i chęć zwycięstwa w przeciwnym teamie dała górę nad uczciwością. Do tego momentu, gdy pisze tę skargę tamten typ nie dostał bana!

Ban był niesłuszny, a wizzy nonstop wlepia gagi, kickuje ludzi z 80 pingu i na serwerze ma renomę buca bez poczucia humoru, a gdy na serwerze biega typ z aimlockiem to nagle śpi XD
SteamID gracza: https://steamcommunity.com/id/Haisenberg150396
Data i czas zdarzenia: 15.09.2020 21:19
Dowód (ss/demko):mój banik UwU 

8B107B07-893D-4E83-82B6-705C396A2A6C.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Sam przyznałeś się do tego że podpowiedziałeś, więc ban sluszny.@ w1zzymasz 24h na wyjaśnienia reszty zarzutów. 

• Lubie to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tak słuszny ban że typ na odpale biegał i ten to ignorował XDD

podaj mi pkt który złamałem i wytłumacz czemu dostałem karę w postaci 1h

Odnośnik do odpowiedzi
  • Opiekun Serwera
Napisano (edytowane)

Po sprawdzeniu demka widać wyraźnie że przechodziłeś na spect i krzyczałeś "Od dołu idzie! Wiem bo na spect byłem."

Nie ważne czy to jest cheater, czy nie.

Zdecydowanie ban słuszny, a skarga kompletnie niepotrzebna.

11 minut temu, merek napisał:

Tak słuszny ban że typ na odpale biegał i ten to ignorował XDD

podaj mi pkt który złamałem i wytłumacz czemu dostałem karę w postaci 1h

&4. Taryfikator kar

*Podpowiadanie sobie na TS3, Skype, Discord itp.

A jakbyś się nie zgadzał to na dole jest adnotacja.

[ # ] Łamanie zasad, które nie zostały opisane w regulaminie, a są uważane za niestosowne - ban według uznania admina.

#Edit

1 minutę temu, merek napisał:

Po 1, typ był odjeb**y i wziąłem sprawy w swoje ręce widząc bezczynność admina. 

Po 2, wizzy żył, nie wiedział co mówię i finalnie tamten ostatni przy życiu terro nikogo nie zabił, wiesz, bo obejrzałeś demko ;))

Po 3, to skarga na admina, a nie odwołanie od bana który już minął.

#1 Jak chcesz brać sprawy w swoje ręce to pisz podanie na admina bo podpowiadając drużynie nic nie zrobisz.

#2 Nie chodzi o to czy zabił czy nie, chodzi o to że podpowiadałeś i złamałeś regulamin.

#3 Ślepy nie jestem..

Pozdrawiam.

Edytowane przez -W-P-
  • Lubie to! 2

:(

Odnośnik do odpowiedzi
  • NeQ. zablokował i odblokował ten temat

Po 1, typ był odjeb**y i wziąłem sprawy w swoje ręce widząc bezczynność admina. 

Po 2, wizzy żył, nie wiedział co mówię i finalnie tamten ostatni przy życiu terro nikogo nie zabił, wiesz, bo obejrzałeś demko ;))

Po 3, to skarga na admina, a nie odwołanie od bana który już minął.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Admin 5 MAPS

Ja coś tylko tu zostawię :)

&3.3 Zakaz korzystania z komunikatorów głosowych w celu podawania informacji drużynie przeciwnej.

&3.4 Zakaz skakania po drużynach i podawania infa o położeniu graczy
&3.12 Zabronione jest zgłaszanie cziterów na czacie, bądź informowanie go, że wbił administrator serwera. Wszelkie zachowanie łamiące regulamin należy zgłaszać na [email protected] W przypadku braku obecności administratora możesz zgłosić skargę na danego gracza w odpowiednim dziale. [email protected] to czat dla administracji, zabrania się spamowanie na nim.

• Lubie to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

To tak wypowiadam się jak to było z mojej strony żebym potem nie miał ostrzeżenia czy coś. Siedziałem sobie na spectcie bo chciałem sprawdzić tego typa, który był podejrzany przez @ merek i podczas sprawdzania zauważyłem że merek przechodzi na specta min 2 razy podczas jednej rundy i podpowiadał innym gdzie jest ten niby "odpalony" typ. Ban wydaję mi się jak najbardziej słuszny

Odnośnik do odpowiedzi
  • NeQ. zablokował ten temat
  • Administrator

25fnPZX.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

SKARGA ODRZUCONA

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.