Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Odrzucona Jackpot na konkretne stawki

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Jackpot na konkretne stawki

Opis: Jak każdy (kto gra na arenach) wie jackpot cieszy się bardzo dużą popularnością na serwerze. Brakuje w nim jednak kilku dodatkowych opcji jak na przykład możliwość uruchomienia jackpota ustawionego na konkretną sumę kredytów. Często gracze umawiają się, że wchodzą za określoną sumę np. 1000 kredytów. 5 osób rzeczywiście wejdzie za tą kwotę, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto zepsuje zabawę i wejdzie za 2 razy więcej i najczęściej wygrywa bo miał większy % na wygraną. Możliwość uruchomienia jackpota, który proponuję rozwiązałby ten problem.

• Lubie to! 1
  • Uwielbiam! 2

cooltext182987815742840.png

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak! Mieliśmy wbijać za 500, a ktoś wbił za x2 tyle, i cała kasa mi przepadła...

Jestem teraz biedny na tym serwerze, i co mam zrobić :( 

• Haha 2
  • Przykro mi 2

opera_kefpGtPlDg.png.3b0289e444fdc4f42136c77a32b06955.png

„Agresja jest energią życia. Dzięki niej mogę dobrze przeżyć straty i ich konsekwencje. Bóg daje agresję, abym coś zrobił, działał i był twórczy."

"Nie powinno się być ani trochę tchórzem. Jeżeli sytuacja tak wygląda, że należy komuś dać w szczękę i jeżeli czujesz po temu ochotę - powinieneś, bracie, walić i nie pytać."

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie. Na tym jackpot polega ze ktos moze wrzucic wiecej ale tez moze to przegrac. 

Ja bym dodał za to opcje jackpota od 1-500 kredytów (taki dla biedaków w sam raz xD). Wtedy to częściowo rozwiązywało by problem bez psucia idei jackpota.

Mozna by równiez zamiast tego dodac jakiegos coinflipa czy cos

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

25fnPZX.png

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

PROPOZYCJA ODRZUCONA

Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl 

rozpatrzy go ponownie.

Ekipa HellZone.pl

sygna.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.