Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Pytanie do społeczności

Rekomendowane odpowiedzi

• Jase zmienił tytuł na Pytanie do społeczności

Prędkość się poprawiła, widać. Hmm, podczas kopiowania i wklejania wszystko ulega przywróceniu do wartości domyślnej(czcionka, kolor, etc.). Słyszałem, że to wina jasnego i ciemnego stylu, więc pewnie z z nowym stylem zostanie to poprawione. Następnie, wiadomość na chatboxie o tym, gdy ktoś napisze jakiś temat. Topka postów mogła by wlecieć. Rozwinięcie rangi "Admin CS:GO" w legendzie, tak, aby pokazywało po kolei - Admin mirage, admin mirage #2, etc. Dodanie po prawej stronie tabelki wraz ze składem moderacyjnym, a także drugiej tabelki "Redakcja", w której pojawiałyby się nowe tematy w redakcji, itp. Dodanie do legendy grup rangi "Redaktor naczelny", dodanie czasu online na profilu. W prawym górnym rogu brakuje też limitu dziennego reputacji, też można by dodać. Dodanie statystyk forum - zarejestrowani użytkownicy, napisane tematy, etc. Dodanie tematu z awansami, może i zbędne, ale byłby to miły ukłon w moją stronę, czyli redaktora. W legendzie brakuje jeszcze rangi "Przyjaciel forum". 

Na razie nic więcej mi do głowy nie przyszło, takie są moje propozycje.

@EDIT 

F6fo91x3HY.thumb.png.15e56e8f44bf107b38a89e6e534fd8db.png

Można gdzieś tu wrzucić wrzucić "Regulamin", a po jego kliknięciu przekierowałyby to nas do regulaminu chatboxa. Do tego można dodać jakąś o informację tym, iż chatbox nie służy do rozwiązywania sporów, czy też wysyłania zbędnych linków.

@EDIT V2.

Pewnie i tak się nie zgodzicie, ale ja dalej stoję za moimi rangami specjalnymi! :D 

@EDIT V3.

Dodanie rang konkursowych. Na przykład:

• Spamer HellBoxa(wpisy na cb można resetować co miesiąc).
  • Zwycięzca konkursu(np. jakiś świąteczny konkurs, walentynkowy, etc.).
  • Specjalne rangi za ilość postów, reputacji, a także czasu online. Pomysł ten przyjął się na jednej sieci, na której byłem. Rangi te zrobiłem w miarę ciekawe, użyłem łaciny, więc troszkę niestandardowo. Mogę na pw podesłać.
  • Miss/Mister Forum,
  • Zwycięzca karaoke,
  • Użytkownik miesiąca(ponoć nie będzie, więc nie wiem).

W legendzie dodałoby się "Rangi konkursowe", a po kliknięci owe rangi by się rozwijały, podobnie jak powinno być w przypadku z adminem csgo.

Brakuje też paru tłumaczeń na forum, można to ogarnąć. 

Pozdrawiam,

andrey

Edytowane przez andrey
  • Lubie to! 5

klaus.gif.8f74ecd9a3ea8c93084f2be99d4c8689.gif

Odnośnik do odpowiedzi