Skocz do zawartości
  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

yaxsi

Admin [5vs5 #2]

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nick: yaxsi Ranga: Admin 5v5 #2 Link do podania: https://hellzone.pl/topic/5250-szybka-rekrutacja-na-admina-5vs5-2/?tab=comments#comment-37653
  2. Imię: Konrad Nick: yaxsi Wiek: 16 Czy byłeś adminem na innych serwerach?: Jasne SteamID: STEAM_0:0:196448097 Link do GT: https://www.gametracker.com/yaxsi/ Znajomość SM (0-10): 7 Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]: Tak Czy zapoznałeś się z Obowiązkami Admina [TAK/NIE]: Tak Parę zdań o sobie: Mam na imię Konrad. Mam 16 lat, od 2 lat mieszkam w Niemczech. W Counter-Strike: Global Offensive zacząłem grać w 2017 roku. Dlaczego to ty masz zostać adminem? : Jak wspomniałem wyżej gram już 3 lata i potrafię odróżnić cheatera od "czystego" gracza. Dlatego chciałbym serwer przed cheaterami, a także by na serwerze panowała kultura.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...