Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Limas

Admin Mirage
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dotacje

  0,00 zł 

Reputacja

5 Świeżak

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wiek + SM + aktywność - jenzyk polzki - konto na forum - Ja na TAK, widzę ciebie na serwerze niezbyt często ale jednak. Nie przeszkadzasz innym w grze, nie nadużywasz mikrofonu, nie zauważyłem też abyś został zbanowany bądź zgagowany/zmutowany. 2 tydnie testu dla Pana.
 2. wiek +/- chęci + doświadczenie - SM - - za konto stworzone tylko pod podanie Ja jestem neutralny z nastawieniem na TAK, lecz popraw swoje umiejętności z sourcemoda (w razie czego mogę ci podesłać co i jak ). Na serwerze jesteś bardzo często widuję ciebie lecz dopiero bodajże 2 dni temu zacząłeś się udzielać na mikro.
 3. Wiele razy ale w pamięć zapadło mi gdy mój znajomy mnie oszukał na skiny o wartości 370 zł :/
 4. Mój piękny głos, który brzmi jakbym miał od 15 lat katar :/
 5. Doświadczenie + wiek +/- GT - 30 minut to mało jak na dzień, 12 dni temu wróciłeś na serwer po długiej przerwie SM + Na serwerze widzę ciebie rzadko samo GT to pokazuje, mała część osób ciebie zna na serwerze, prawie nic o sobie nie napisałeś, powód dlaczego ty chcesz powrócić jest po prostu śmieszny w mojej opinii po akcji gdzie bodajże w marcu zwyzywałeś ostro naszego kochanego Epidemica oraz cały serwer obraziłeś, jesteś toksyczny nie raz zauważyłem, że nieodpowiednio się zwracasz do innych graczy, konto na forum założone pod podanie tylko. Ja jestem na NIE
 6. Wiek + Chęci + GT + Doświadczenie jako admin - Doświadczenie w Cs + Znam się już z razorem nie pierwszy dzień, gracze go lubią, poprawił swoje zachowanie nie jest już toksyczny. Ja jestem na TAK.