Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Kinia

Kobieta
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dotacje

  0,00 zł 

Reputacja

15 Świeżak

2 obserwujących

O Kinia

 • Tytuł
  30.08 🖤
 • Urodziny 10 Sierpnia

Informacje

 • Imię
  Kinga
 • Płeć
  Kobieta
 • Ulubiony serwer
  Retake Only Pistol

Ostatnie wizyty

138 wyświetleń profilu
 1. * Wiadomość wygenerowana automatycznie * TEMAT PRZENIESIONY DO ARCHIWUM Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl rozpatrzy go ponownie. Ekipa HellZone.pl
 2. Witajcie gracze! W każdym miesiącu będzie możliwość uzyskania nagrody za TOP 3. Konkurs obowiązuje od 01.09 do końca dnia 30.09. 1 MIEJSCE: VIP na okres 30 dni. 2 MIEJSCE: VIP na okres 20 dni. 3 MIEJSCE: VIP na okres 10 dni. Wyniki zostaną opublikowane 01.10. Zwycięzcy na odbiór nagrody mają czas do 05.10. W konkursie mogą brać udział administratorzy. Nie można przekazać nagrody innej osobie.
 3. Wymagania: Aktywność na forum: 5 godzin, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów. Aktywność na serwerze: minimum 30 godzin i 2 tygodnie stażu. Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna. Ukończone 16 lat. Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera. Posiadanie konta ze statusem Prime. Brak blokady VAC. Obowiązki: Pilnowanie porządku na serwerze. Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu. Odwiedzanie forum min. jeden raz dziennie. Spędzanie na serwerze min. 360 minut w tygodniu. Dodatkowe informacje: Jeżeli NIE spełnia
 4. Twój nick: SteamID: Opis sytuacji/problemu: Data/godzina: Screeny (ewentualnie):
 5. Twój nick: Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Opis sytuacji: SteamID oskarżonego: Data i czas zdarzenia: Dowód (ss/demko):
 6. Witajcie gracze! W każdym miesiącu będzie możliwość uzyskania nagrody za TOP 3. Konkurs obowiązuje od 01.08 do końca dnia 31.08. 1 MIEJSCE: VIP na okres 30 dni. 2 MIEJSCE: VIP na okres 20 dni. 3 MIEJSCE: VIP na okres 10 dni. Wyniki zostaną opublikowane 01.09. Zwycięzcy na odbiór nagrody mają czas do 05.09. W konkursie mogą brać udział administratorzy. Nie można przekazać nagrody innej osobie.
 7. Witam. Z racji zapotrzebowania na adminów otwieram szybką rekrutację na admina. W tym temacie wypowiadać mogą się tylko osoby składające podanie oraz właściciel/opiekun. Najważniejsze wymagania to: - Konto PRIME - Wiek 15+ (są wyjątki) - Kultura osobista - Brak blokad VAC w przeszłości - Znajomość SM na poziomie chociaż 3/10 (znajomość komend, resztę poduczymy) Wzór: Imię: Twój nick na serwerze: Wiek: Mutacja głosu: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Znajomość komend admina [1-10]: Dlaczego ty? (Prosimy o dłuższą wypowiedź.):