Skocz do zawartości

Partnerzy

ADP

Potępiony

Reputacja

9 Unranked

O ADP

 • Tytuł
  Początkujący

informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • GaduGadu
  brak
 • Ulubiony Serwer
  Arena 1vs1
 • SteamID
  dziamdziam

Ostatnie wizyty

1082 wyświetleń profilu
 1. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 2. -Imię: Adrian -Twój Nick: ADP -Wiek: 18 -Mutacja: jest -Znajomość komend admina: 8/10 -Dlaczego ty : Ponieważ na serwerze jest sporo cheaterów, którzy nie są banowani i chciałbym z tą chołotą walczyć do samego końca -Mikrofon: Tak -Kontakt: Steam/Fb -Steam ID: STEAM_0:1:156589545 -Link do GT: Niewiele godzin zostało do wbicia https://www.gametracker.com/player/(ツ)ADP(ツ)/91.224.117.137:27015/ -Składka: Do dogadania
 3. @ ADP 1VS1#2 1, 11, 22 ,33 ,44, 5
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. ADP

  [wzór] skarga

  Twój nick: Na kogo składana jest skarga (Admin, Gracz): Nick oskarżonego: SteamID oskarżonego: Data i godzina zdarzenia: Mapa: Opis sytuacji: Dowody (Demko, screeny): Skarga niezawierająca dowodów będzie automatycznie odrzucana. Świadkowie nie stanowią dowodu w skardze.
 10. Wymagania: 1.Tworzenie konkursów 2.Rozpatrywanie propozycji 3.Rozpatrywanie podań/skarg 4.Chęć do pracy w zespole 5.Wychodzenie z inicjatywą nowych propozycji dot. serwera 6.Tworzeniem list z poprawkami/nowościami etc. Wzór Imię: Nick: Wiek: Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Staż na serwerze: STEAM: Znajomość SM (1-10): Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Dlaczego akurat Ty Składka jednorazowa:

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...