Skocz do zawartości

Partnerzy

PLAYSU

Potępiony

Reputacja

31 Unranked

O PLAYSU

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 2 Grudzień

informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  aim_redline
 • Płeć
  Mężczyzna
 • GaduGadu
  WP
 • Ulubiony Serwer
  Arena 1vs1
 • SteamID
  playsig

Ostatnie wizyty

1147 wyświetleń profilu
 1. - Imie: Mateusz - NICK: PLAYSU - Wiek: 21 -Mutacja: Chyba tak. - Znajomosc komend: posiadana jest -Dlaczego ty: Ponieważ jestem idealnym kandydatem jak Bosak na prezydenta. A tak poza tym na serwerze są gracze którzy używają wspomagaczy i jakby nie patrzeć jest to delikatnie wkurzające Pozdrawiam Cieplutko Wujek PLAYSIK. -Mikrofon: Jasne -Kontakt: steam, fb w domu posiadam tez kontakt tzw. angielski. - steam id: STEAM_0:1:77846659 -Link do GT: https://www.gametracker.com/player/PLAYSU51/91.224.117.137:27015/ -Skladka: dogadamy sie ofc.
 2. pozdrawiam zawodnikow csowych
 3. PLAYSU

  Zamknięty [Q&A] Rayan

  1. (P) Dlaczego jestes taki?
 4. * Wiadomość wygenerowana automatycznie * PODANIE ODRZUCONE Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl rozpatrzy go ponownie. Ekipa HellZone.pl
 5. - aktywnosc - konto pod podanie - wiek
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 10. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 11. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 12. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 13. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 14. Postanowienia ogólne: ➤ Nieprzeczytanie bądź nieznajomość regulaminu serwera nie zwalnia gracza z nieprzestrzegania jego. ➤ Wchodząc na serwer akceptujesz niniejszy regulamin. ➤ Każdy gracz powinien zapoznać się z regulaminem i przestrzegać jego zasady. ➤ Administracja serwera zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Administracja: ➤ Każda osoba która pełni funkcję Administratora serwera ma tzn. 3 warny ¹ ➤ Admin NIE MOŻE zbanować innego admina pod żadnym pozorem ² ➤ Admin serwera musi być aktywny na serwerze jak i na forum. ➤ Admin nie może ignorować zgłoszeń na " [email protected] " ³ ➤ Nieobecność admina dłuższa niż 14 dni bez urlopu skutkuje degradacją. ➤ W przypadku gdy Admin jest oskarżony o złamanie regulaminu/niesłuszny ban itd. musi odpowiedzieć na zarzuty w ciągu 24 godzin. ➤ Admin musi utrzymywać wysoką kulturę osobistą. ➤ Admin nie może slapować/slayować/kickować bez powodu. ➤ Admin MUSI przestrzegać regulaminu jak każdy gracz. ➤ Admin nie może wywyższać się nad innymi. Główne zasady serwera: ➤ Wszystkie błędy/propozycje/problemy zgłaszamy na forum. ➤ Na serwerze obowiązuje zakaz reklamowania stron/serwerów ⁴ ➤ Na serwerze jest zasada zakaz spamowania/nadużywania mikrofonu. ➤ Zakaz puszczania muzyki/bindów. ➤ Zakaz celowego kampienia. ➤ Zakaz wykorzystywania bugów mapy ⁵ ➤ Zakaz podszywania się pod administrację. ➤ Zakaz wyzywania/obrażania innych uczestników gry. ➤ Prowokowanie administracji do nieodpowiednich czynów jest zabronione. ➤ Na serwerze jest zakaz wchodzenia na SPECTA w celu rozpoczęcia na nowo rozgrywki ⁶ ➤ Zakazane jest siedzenie w trybie obserwatora dłużej niż 5 minut chyba że powód jest uzasadniony. ➤ Zakazane jest posiadanie TAG'u/Nicku z nazistowską/rasistowską/zastraszającą nazwa. ➤ Każda próba SCAMU będzie banowana. ➤ Zakazane jest używania jakichkolwiek wspomagaczy tj. WH, AIM, BH, RH, SB, TB itd. Regulamin zakupu usług: ➤ Usługa zakupiona przez serwer lub forum nie podlega zwrotowi. ➤ Administracja nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez osobę kupującą usługę. ➤ W przypadku zbanowania przez system VAC bądź permanentnej blokady na serwerze klientowi nie przysługuję zwrot kosztów. ¹ - Każdy administrator serwera musi ponosić odpowiedzialność za swoje czyny np. złe zachowanie. Gdy gracz oskarży oraz dołączy odpowiednie dowody do zgłoszenia to admin dostaję WARNA. ² - Admin nie może zbanować innego admina chyba że ma odpowiednie dowody na to że admin grał na wspomagaczach, brał udział w próbie scamu itd. Aczkolwiek w tym przypadku polecamy złożyć po prostu skargę. ³ - W przypadku gdy admin zignoruje zgłoszenia otrzymuje warna. ⁴ - Zakaz nie obejmuje stron hazardowych. ⁵ - Zakaz wchodzenia na tekstury mapy. ⁶ - Osoba która wyjdzie z serwera będąc na Arenie 1 aby na nowo zacząć rozgrywkę w celu nabijania punktów/rankingu podlega karze.
 15. Lubię jeździć samochodem więc jak mi się nudzi wsiadam w samochód i robię krótkie wycieczki xD ew. rozbieram coś w samochodzie i próbuję naprawić

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...