Skocz do zawartości

Partnerzy

BOSSu

Właściciel FFA FFA

Reputacja

5 Unranked

O BOSSu

 • Tytuł
  Szarak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czesc Ogolnie panuje zasada ''mikro po komuni'' wszedzie jest ''po mutacji'' wszystkie łepki cieszą sie ze to jedyny serwer na ktorym są pod ochorona i zapraszaja wiecej kumpli zeby strzelali wlasnie tutaj, twierdząc ze dostali ''gdzies tam'' bana. za mikro. Jesli chodzi o frekfencję to bomba, nowi młodsi gracze rosną jak po deszczu. Nie wolno też dysktyminowac młodszych. Zawsze gdy jestem pilnuję aby panowała kultura i wykonywali cele mapy. W przyszłosci planuje to zmienić ponieważ poziom gry i co za tym idzie wiek graczy znaczaco się podniósł. Twoja propozycja jest za tem słuszna ale ma pewne wyjątki. Są też propozycje samych graczy dotyczące multikont, będą zmiany.
 2. Regulamin serwera FFA: §1. Postanowienia Ogólne: 1. Gra na serwerze jest równoznaczna z przeczytaniem i akceptacją niniejszego regulaminu. 2. Ostateczne i decydujące zdanie ma Właściciel Serwera. 3. Admin Serwera to też gracz. 4. Resztę zasad istotnych a niewymienionych w regulaminie, może przytoczyć Właściciel Serwera. 5. Wykorzystywanie bugów map lub/i pluginów będzie karane. 6. Na serwerze wymagamy minimum zachowania ortografii. 7. Zakazuję się wyzywania/obrażania/ośmieszania graczy słabiej grających jak i nowych graczy zaczynających swoją przygodę z Counter-Strike'em na naszych serwerach. §2. Regulamin rozgrywki: 1. Zakaz czitowania! 2. Zakaz wchodzenia na aktywnym banie. 3. Na serwerze panuje bezwzględny zakaz reklamowania konkurencyjnych serwerów oraz stron bezpośrednio z nimi związanymi. 4. Zakaz puszczania muzyki i dźwięków przez mikrofon. 5. Zakaz nadużywania mikrofonu lub czatu. 6. Zakaz utrudniania gry innym graczom. 7. Zakaz obrażania/przeklinania. 8. Zakaz używania wulgarnych nicków lub takich, które obrażałyby kogokolwiek. 9. Zakaz posiadania pingu większego niż 120. 10. Zakaz siedzenia na spect gdy na serwerze znajduje się Admin. 11. Zabronione jest spamowanie na [email protected], piszemy tam tylko ważne pytania do Adminów bądź zgłaszamy cziterów. 12. Zabronione jest wszczynanie kłótni i prowokowanie do ich powstania. 13. Wykonujemy cele mapy! 14. Na Serwerze panuje zasada dynamicznej gry
 3. Wymagania: Minimum 16 lat, Minimum 20 godzin przegranych na serwerze, Konto na forum aktywne minimum 7 dni, Minimum 10 postów, Kultura osobista, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole, Znajomość regulaminu serwera. Wzór: Imię: Nick z serwera: Wiek: SteamID: Link do GT: Znajomość SM [1-10]: Kilka zdań o sobie/Doświadczenie: Zapoznałeś się z regulaminem serwera [TAK/NIE]: Zapoznałeś się z regulaminem forum [TAK/NIE]: Podania zamieszczamy w osobnym temacie lub w poście w szybkiej rekrutacji. Jeżeli nie spełniasz wymagań nie składaj podania! Podanie można złożyć raz na 7 dni.
 4. BOSSu

  [Wzór] Skarga

  Twój nick: Na kogo składana jest skarga (Admin, Gracz): Nick oskarżonego: SteamID oskarżonego: Data i godzina zdarzenia: Mapa: Opis sytuacji: Dowody (Demko, screeny): Skarga niezawierająca dowodów będzie automatycznie odrzucana. Świadkowie nie stanowią dowodu w skardze.
 5. Siema, chcialem sie z wszystkimi przywitać, do zoba na serwerach.
 6. Adres IP: 147.135.199.183:27245 GameTracker: GameTracker Servera FFA Typ Serwera: FFA Hosting: 1shot1kill Sloty: 14 + 2, w planach mam powiększyć do 22 a potem 26, może w przyszłości 32 sloty. Wiek właściciela serwera: 27, Dodam że w przeszłości posiadałem dwie sieci serwerów, było to za złotych czasów CS 1.6, miałem kilka publików 32 sloty, setki graczy. Dlaczego chcesz do nas dołączyć? Posiadam serwer i chciałbym aby był czescia profesjonalnej sieci serwerow. Mam zamiar w przyszlosci zamowic kolejne dwa serwery. Kontakt: PW lub link do profilu Steam Rozkręcony [TAK/NIE]: Tak, serwer ma swoich stałych graczy którzy odwiedzają serwer kazdego dnia, w tym wiele ludzi laczy sie z zakladki Internet. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i pozdrawiam całą administrację sieci serwerów HellZone

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...