Skocz do zawartości

Partnerzy

flipgod

Użytkownik

Reputacja

1 Unranked
  1. Twój nick: flipgod Nick oskarżonego: Znak wózka jakiś. (@xloczeek SteamID oskarżonego: Nie mam niestety. Godzina i data zdarzenia: 20:32 19.02.2020 Mapa: Bodajże awp_lego_dark_lp Screeny/Demo: Opis Sytuacji: Więc tak, gram często na serwerze aż zauważyłem, że pan drogi (znak wózka) wyrzuca gracza z powodem "dalej będziesz gral deaglem?" Myślę, że po to jest deagle żeby go uzywac, jak cos mu nie pasuje to niech nie gra. Graczowi mogło się to nie spodobać. Później spinał się i płakał do graczy. Zauwazylem także po chwili, ze sam zabil z kilku osób z deagla więc nie rozumiem problemu. (Z gory sorki za kwadrat screena, mam 4:3)
  2. Twój nick: flipgod Nick oskarżonego: (jakis tam znaczek akrobaty na wozku) SteamID oskarżonego: Nie mam Godzina i data zdarzenia: 15:33 18.02.2020 Mapa: awp_lego_dark_lp_hellzone Screeny/Demo: Opis Sytuacji: Więc tak, ten świetny admin naduzywa swojej wladzy przez taki sposob, że dostałem bana za to ze powiedziałem "że płacze" bo plakal co runde ze ginal, mysle ze zachowanie administracji, nie powinno takie być. Za takie coś dostać bana, jeszcze mowil jakie to on ma wladze.
  3. Imię: Łukasz. Nick z gry: flipgod / hellzone.pl Wiek: 15 lat. Czy byłeś adminem na innych serwerach: Tak, raz ale przez długi okres. SteamID: 0:1:437543209 Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198835352147/ Link do GT: https://www.gametracker.com/flipgodd/ Zapoznałeś się z regulaminem serwera[TAK/NIE]: Tak. Kilka zdań o Sobie: Nazywam się Łukasz, aktualnie posiadam 15 lat. Aktualnie mieszkam w Gdyni, w małej dzielnicy, które nie jest dosyć popularne. Moim zainteresowaniem jest sport, oraz informatyka. Jak byłem młodszy, myślałem o zawodzie "Informatyk" i planuje to zrealizować. Na owym serwerze, przegrałem bardzo długi czas - Może ktos mnie pamięta z połowy 2019. . Gram w gry typu, Forza Horizon, CS:GO, FiveM itp, sporo da się tego wymienić :D. Z charakteru jestem osobą obiektywną, oraz opanowaną, trudno mnie sprowokować. Zawsze próbuje swoimi siłami dążyć do celu, czyli go zrealizować. Posiadam dwa owczarki Niemieckie, oraz jednego shih-tzu. Gdy upadne, zawsze swoimi siłami próbuje wstać na nogi, czyli tzw. nie poddaje się i dąże do celu. Dlaczego Ty: Myślę, iż zasługuje na to stanowisko, ponieważ jestem chłopakiem, który zawsze w danej sytuacji swoimi siłami próbuje pomóc. Nie doprowadziłbym do stanu, żeby ktoś miał kłopot, nigdy się nie poddaje. Wiadomo, jest to bardzo trudny obowiązek, swoimi siłami będę dążyć do celu swoimi siłami. Na serwerze posiadam dobry kontakt z graczami, oraz znam panujące na nim zasady. Z decyzjami nie podejmuje się tak zwanie "hop, hop" zawsze przemyślam ją. Jako owa ranga, starałbym się o to żeby na serwerze nie było złego, co utrudnia graczom gre na serwerze. Z charakteru jestem osobą obiektywną, opanowaną, oraz kulturalną, co pozwoli mi o dobre porozumiewanie się z graczami. Znajomość SM: 75% Składka [TAK/NIE]: Tak.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...