Skocz do zawartości

Partnerzy

REN hellzone.pl

Użytkownik

Reputacja

1 Unranked

Ostatnie wizyty

29 wyświetleń profilu
  1. Nick Forum: REN hellzone.pl Nick Steam: REN Screeny: Opis Sytuacji: tydzień temu dałem post w sprawie UB na serwerze Mirage/Cache. Następnego dnia została wygenerowana pod moim postem wiadomość że dostał UNBANA. Do tego momentu nie umiem dołączyć na serwer. Pisałem z Lokusiem ( UB team ) i powiedział że zostanie to naprawione, jednak jakoś nie zostało. Prosiłbym o rozwiązanie tego problemu.
  2. Twój Nick: REN hellzone.pl , REN Twój Steam ID: 0:0:230299311 Nick administratora banującego: KocuR Serwer na którym dostałeś bana: Mirage/Cache Pełna Data (Godzina, Dzień): 24.01.2020 ( około godziny 17:50-18:50 , piątek ) Mapa: Cache Opis Sytuacji: Po dodaniu nowych modeli do postaci którą gramy, dużo graczy zaczęło się denerwować ( zwłaszcza przy modelu Laleczki Chucky, której model jest 2 razy mniejszy od zwykłego modelu postaci ) Ale co do sytuacji: Dużo osób prosiło opiekuna, czyli KocuR'a żeby przestał używać danego modelu ponieważ "psuje on grę" . W końcu doszedł taki moment że ja również się zdenerwowałem z powodu skina do postaci i najzwyczajniej się z rage'owałem na chacie ( ale też z ponowną prośbą o przestanie używania skina przez KocuR'a ) po czym dostałem bana. x) Także proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. Pozdrawiam

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...