Skocz do zawartości

Partnerzy

Rausik

Admin [Only AWP]

Reputacja

22 Unranked

1 obserwujący

O Rausik

 • Tytuł
  Początkujący

informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiony Serwer
  Only AWP

Ostatnie wizyty

305 wyświetleń profilu
 1. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 2. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 3. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Jestem na NIE Konto typowo założone pod podanie -brak postów -podanie na odwal się +wiek
 8. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 10. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 11. Zapoznałem się i akceptuję
 12. Rausik

  Awans Hubi

  Gratki! @ Hubi❤
 13. Imię: Bartek Twój nick na serwerze: Rausik Wiek: 17 Mutacja głosu: TAK Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Rausik/145.239.21.248:27045/ Znajomość komend admina [1-10]: 7 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedz:Jestem aktywnym graczem,wbijam na serwer codziennie , gram tutaj długo(od paź 2018) i napotkałem się wielokrotnie na cheaterów, drące się dzieci itd.Z racji tego ze jest tutaj mało aktywnych adminów nie ma ich wtedy gdy są potrzebni dlatego bym się tutaj przydał. Na serwerze nigdy nie miałem z nikim żadnego konfliktu ani nie wdawałem się w żadne kłótnie więc chciałbym by panowała tutaj pełna kulturka. Myślę ze sprawdzę się jako admin ;p Posiadasz działający mikrofon: TAK Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/id/dffdgfsf Steam ID: STEAM_1:1:220730190 Czy posiadasz konto Prime?: TAK Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina?: Zapoznałem.
 14. Imię: Bartek Twój nick na serwerze: Rausik Wiek: 17 Mutacja głosu: TAK Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Rausik/145.239.21.248:27045/ Znajomość komend admina [1-10]: 7 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższą wypowiedz:Jestem aktywnym graczem,wbijam na serwer codziennie , gram tutaj długo(od paź 2018) i napotkałem się wielokrotnie na cheaterów, drące się dzieci itd.Z racji tego ze jest tutaj mało aktywnych adminów nie ma ich wtedy gdy są potrzebni dlatego bym się tutaj przydał. Na serwerze nigdy nie miałem z nikim żadnego konfliktu ani nie wdawałem się w żadne kłótnie więc chciałbym by panowała tutaj pełna kulturka. Myślę ze sprawdzę się jako admin ;p Posiadasz działający mikrofon: TAK Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/id/dffdgfsf Steam ID: STEAM_1:1:220730190 Czy posiadasz konto Prime?: TAK Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina?: Zapoznałem.
 15. Twój nick: Rausik Twój Steam ID: STEAM_1:1:220730190 Nick administratora banującego : Saju Serwer na którym dostałeś bana: Only Awp Pełna Data: 28.10.2019 12:09 Opis Sytuacji: Wczoraj zostałem odbanowany na serwerze. Dzisiaj próbuję wbić i mam bana :/ Piszę kolejną prośbę o unbana na ONLY AWP ponieważ ban jest niesłuszny z racji tego ze tam nic nie zrobiłem. Jestem stałym graczem hellzona od ponad roku i nie chciałbym kończyć z tym serwerem. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby Macie screena mojego ub i późniejszego bana.. Pozdrawiam

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...