Skocz do zawartości

Partnerzy

ShiFt3R hellzone.pl

Potępiony

Reputacja

56 Unranked

O ShiFt3R hellzone.pl

 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie mam co się zbędnie rozpisywać, poprzednio tak samo dostałeś perma za WH to i tym razem dostałeś i nie bez powodu. Demka nie ma co rozpisywać skoro przez te kilka rund było widać w 100% że używasz wspomagaczy, nawet się nie kryłeś. A po co miałbyś cheatować? Tego nie wiem, ale były różne przypadki i nie takich manipulantów widziałem Proszę o dokładne sprawdzenie demka @ Lokuś nie to co pod postem Kudiego
 2. Pijaqu musisz mi podać dokładną godzine bana bo ja nie wiem o której Cie banowałem Akcja która mnie skłoniła do zbanowania Ciebie to była ta w której gościu był wcelowany na pałacach w Ciebie i z wzajemnością po czym on wyciągnął nóż i uciekał na respa TT i nagle nie wiadomo dlaczego też wyciągnąłeś nóż i zacząłeś zanim biec przez całe pałace bez zawachania i sprawdzania ich.
 3. W rundzie 12 na apartamentach był smoke i za smokiem na komodzie był schowany przeciwnik o którym nie mogłeś wiedzieć bo smoke był pełny oraz zakrywał przejście. Gdy CT który zeskoczył z komody (nie mogłeś go usłyszeć) Ty nagle wychodząc z undera jak nigdy nic wcelowałeś się w niego nie wiadomo dlaczego, nie mogłeś się go tam spodziewać i nie wcelowałeś się w komodę tylko prosto w niego nawet celownik sobie lekko poprawiłeś jak ściana undera Ci zasłaniała CT-ka. W rundzie 20 skróciłeś apartamenty na B. Wychodząc z TV roomu zauważyłeś ziomka z AWP na schdoach respa TT i usłyszałeś 2 innych wchodzących do TV roomu, w czasie kiedy ty zabijałeś tych 2 terro to ten 3 ci uciekł i nie mogłeś go usłyszeć ani zauważyć. Gdy już zabiłeś 2 terrorystów wyskoczyłeś sobie jak nigdy nic z nożem w ręku z TV roomu nie sprawdzając kompletnie nic. W sekundzie 40, 20 rundy szedł na shifcie ziomek z mida a ty będąc na respie TT odwróciłeś się na pewniaka nie wiedząc o nim bo szedł na shifcie. Nie wiem też co oznaczało to skakanie z początku niektórych rund i nie tylko na tym demku bo i jak też na poprzednich. Bardzo dziwne było Twoje zachowanie, wychylałeś na pewniaka na przeciwnika o którym nie mogłeś wiedzieć. Nie sprawdzałeś wszystkich pozycji tylko te w których znajdowali się przeciwnicy. Wchodziłeś na pewniaka w niektóre miejsca nie mając pojęcia czy ktoś tam jest czy nie, po prostu wchodziłeś jakby nikogo nie było.
 4. Jestem na NIE +wiek -/+ SM + GT aktywność na serwerze - konto na forum zostało założone z dniem pisania podania - czasami zbyt toxic Postaraj się nie łamać regulaminu i być mniej toxic i napisz za jakiś czas, może się dostaniesz
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 10. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 11. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 12. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 13. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 14. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...