Skocz do zawartości

Partnerzy

Bezimienny

Użytkownik

Reputacja

10 Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. 1.Najlepszy Właściciel(forum): @ HaQ 2.Najlepszy Administrator/Junior Admin(forum): @ RdN 3. Najlepszy Moderator: @ Gothei 4.Najlepszy Sędzia Ocen: @ Lokuś 5.Grafik miesiąca: @ Marves 6.Redaktor miesiąca: {Brak redaktorów} 7.Najlepszy Admin Serwera: @ KocuR 8.Najsurowszy Admin Serwera: @ ShiFt3R hellzone.pl 9.Najlepszy Właściciel/Opiekun: @ EMI MILKA♡ 10.Gracz miesiąca: @ KocuR 11.Najsurowsza osoba na forum: @ doku 12.Pomocnik miesiąca: @ Gothei 13.Najbardziej pracowita osoba: @ KocuR 14.Nierób miesiąca: @ ????Kudi HellZone.pl???? 15.Lizus miesiąca: @ avix 16.Podrywacz miesiąca: @ cLy 17.Dziewczyna miesiąca: @ EMI MILKA♡ 18.Największy no life na forum: @ Hotaru 19.Najbardziej rozgadana osoba: @ ????Kudi HellZone.pl???? 20.Najbardziej zabawna osoba: @ Hotaru 21.Najbardziej pomysłowa osoba: @ Marves 22.Największy spamer na forum: @ Marves 23.Największy spamer na Hellbox'ie: @ Kirito 24.Największa mądrala na sieci: @ BuBeK 25.Pijak miesiąca: @ BuBeK 26.Rozrabiaka miesiąca: @ ShiFt3R hellzone.pl 27.Największa fajtłapa forum: @ doku 28.Najdziwniejsza osoba: @ DabljuEm 29.Serwer miesiąca: Only Mirage
  2. Tacy jak Ty się nie zmieniają, a Twoje powody typu: "sorry byłem pijany i nie wiem co się dzieje" , "dziewczyna mnie zostawiła" są żałosne i nadal blefujesz. Chcesz to porozmawiamy zaraz wraz z wieloma właścicielami Sieci Serwerów oni z chęcią się wypowiedzą na twój temat. Chłopie gra skończona poddaj się, bo i tak nie osiągniesz tu nic, ani u mnie ani tu. Idź prosić dagosa i innych oszustów i wyludzacy kasy i wrzucania shell'i na fora. Możesz pisać gdziekolwiek podanie ale znaleźć Ciebie jest bardzo łatwo geniuszu.
  3. Z miłą chęcią się wypowiem. Wystarczy, że wpiszcie w Google tą oto frazę : "podanie zielone cs oskar 16 lat'." a wyskoczy Wam wiele podań tego typu. Kolega na pecetowiczu jest uważany za potencjalnego oszusta, który zgłasza fora, pisze w każdym możliwym podaniu, że był [email protected] i technikiem Sieci co jest wielką bzdurą i oszustwem jakim to miejsce nie powinno się przyjmować takich oto osób. Wiele Sieci Serwerów z którymi współpracuje ma wiele do powiedzenia na kolegi temat. Zastrzegam i ostrzegam @ BuBeKuważaj kogo przyjmujesz. Panie proton albo inaczej Zielone$ nie masz szans nigdzie na rangi funkcyjne czego Ty nie rozumiesz? Zjebałeś sobie reputację na wszystkich Sieciach Serwerów, nigdzie się nie ukryjesz. Zawsze Cię znajdziemy. PS jak tam U DAGOSA na forum się siedzi? @ Senpaii @ BuBeKuważajcie na takie osoby. Na PW wyśle Wam gdzie aktualnie też siedzi on.
  4. Bezimienny

    Opinie o Saju

    Jedyny, porządny i normalny człowiek z którym mam kontakt do dziś. Człowiek szczery i bardzo pomocny. KC @ saju ♥

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...