Skocz do zawartości

Partnerzy

Playmate.

Kobieta

Ostatnia wygrana Playmate. w dniu 21 Lipiec 2019

Użytkownicy przyznają Playmate. punkty reputacji!

Reputacja

371 Szczur Laboratoryjny II

7 obserwujących

O Playmate.

 • Tytuł
  ❤️ Princess ❤️
 • Urodziny 20.03.1999

informacje

 • Lokalizacja
  Łódź
 • Płeć
  Kobieta
 • Ulubiony Serwer
  Mirage/Old DD2

Ostatnie wizyty

2519 wyświetleń profilu
 1. JAAAAAK JEEEEST!!!

 2. JAAAAK JEEEEST !!!

 3. Playmate.

  Rezygnacja

  Nick: Playmate. Z jakiej rangi rezygnujesz: redaktor Powód dlaczego rezygnujesz: sprawy osobiste.
 4. Fakt #1. Rok 2001 - Zaledwie w ciągu dziesięciu dni, Argentyna miała pięciu prezydentów. Fakt #2. Miasto Rumia położone w województwie pomorskim, uznawane jest za największe miasto w Polsce, które nie jest siedzibą powiatu. Fakt #3. Hemikrania - pojęcie oznaczające silne, jednostronne bóle głowy. Fakt #4. Honolulu - stolica Hawajów. Obowiązuje zakaz leżenia oraz siedzenia w miejscach publicznych. Fakt #5. Somniloowia - fachowe określenie mówienia przez sen.
 5. Imię: Madzia (Błagam, tylko nie Magdalena, bo pogryzę kostki..) Wiek (dokładna data urodzenia): 20 III 1999r. Parę słów o sobie: Nie wiem co mam napisać, sądzę, że najważniejsze informację zdradziłam w swoim podaniu na Redaktora. Opcja kopiuj wklej raczej nie będzie tu potrzebna. W razie pytań z chęcią opowiem prywatnie troszkę o sobie Doświadczenie w moderacji forum: Doświadczenie posiadam ogromne, miałam kiedyś własną sieć, więc wiem z czym to się wiąże. Umiem wiele więcej rzeczy niż tylko dodawanie lub zamykanie tematów. Znajomość silnika IPB od strony panelu moderatora forum: Gdyby była skala, myślę, że byłoby to mocne 7/10 Screen zaliczonego testu Ortografii: Dodałam niżej bo coś mi usuwa :x Czy akceptujesz regulamin forum: Oczywiście, że tak. Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?: Jestem osobą sumiennie wykonującą swoją pracę jak i pomocną. Potrafię pracować w zespole, jak i przyjąć wiadro zimnej wody na siebie. Sądzę, że dodatkowa para łapek zawsze się przyda. Nie każdy zawsze ma czas, bo wiadomo istnieje też życie realne, nie tylko te internetowe. Co się zmieni na forum: Myślę, że zapanuje porządek. Przykładem tego niech będzie chat, gdzie czasem dzieją się koszmarne rzeczy, a nie ma kogoś z odpowiednią rangą do tego. Moim zdaniem najważniejszym do czego bym dążyła byłoby to, by każdy nowy użytkownik nie czuł się odrzucony, w końcu u nas jak w domu. 10 reklam sieci: 1. https://cs-maxskills.pl/topic/3880-hellzone/ 2. https://multi-head.pl/topic/104152-hellzone/ 3. http://zamow-reklame.pl/viewtopic.php?t=22616 4. https://greenhaze.pl/topic/33142-hellzone/ 5. https://katujemy.eu/topic/34928-hellzone/ 6. https://cs-porobieni.pl/topic/6656-hellzone/ 7. https://kuleczky.pl/topic/97391-hellzone/ 8. https://1shot1head.pl/forum/index.php?/topic/576-hellzone/&tab=comments#comment-2158 9. https://infinitycore.pl/topic/3386-hellzone/ 10. https://fragujemy.com/topic/64230-hellzone/ Minimalnie 16 lat! Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez miesiąc). Wykazywanie się ponad przeciętną aktywnością na forum. Znajomość wszystkich regulaminów na forum, a przede wszystkim regulamin moderatora. Oczekujemy doświadczenia w moderacji na silniku IPB. Wysoka kultura osobista. Znajomość ortografii i poprawnej polszczyzny. Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum. Brak aktywnych ostrzeżeń na forum. Moderatorzy muszą posiadać umiejętność pracy w grupie! Rozwiązany test: Test Ortografii
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 10. Moja lewa rączka
 11. Żebym z was nie zrobiła laćkow @ Hotarui @ DymSooN
 12. Playmate.

  [P&O] #21 - Mseku

  [P] Twoje największe marzenie ? [P] Jak byś opisał siebie w 3 słowach ? [P] Co w życiu stawiasz na pierwszym miejscu ? [P] Szczerość czy kłamstwo ? [P] Co sobie cenisz u innych ? [P] Ulubiona potrawa ? [P] Jaką kuchnie preferujesz ? [P] Wymarzone wakacje ? Gdzie ? [P] Jak myślisz, czy @ Hotaruprzestanie pić alkohol ? [P] Miałeś jakąś ksywę w czasach szkolnych? Skąd się wzięła ? [P] Możesz wybrać 5 graczy z forum do swojego dream-teamu - kto to będzie i dlaczego ? [P] Ulubiony owoc ? [P] Gnębiłeś kogoś w szkole ? [P] Jakie hobby posiadasz ? [P] Wymarzony samochód ? [P] Co byś zmienił w swoim życiu najbardziej ? [P] Ulubiony film ? [P] Czy alkohol w życiu jest potrzebny ? [P] Ulubiony klub piłkarski ? [P] Najgorszy dzień tygodnia ? [P] Kogo byś zesłał z graczy na sybir bez dostępu do alkoholu ? [P] McDonald's czy Burger King ? [P] Kim chciałbyś być w przyszłości ? [P] Czemu jesteś tryhardem w csika ? [P] Ciebie też łapie cringe tak jak mnie? [P] Dlaczego jesteś Dzbanem ? [P] Z kim z forum lubisz najbardziej pisać? [P] Ulubiony aktor/aktorka ? [P] Co kochasz/nienawidzisz w dziewczynach ? [P] Kogo nie lubisz najbardziej ?
 13. Playmate.

  [P&O] #21 - Mseku

  Witam w następnej części "P&O" Dzisiejszym bohaterem jest @ Mseku Pytania zadajemy w ten sposób: [P]: Gdzie mieszkasz? [O]: W Warszawie. Pytania zadajemy do 28.07.2019r.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...