Skocz do zawartości

Partnerzy

Amidżo ☣§Dιaвlυ$$$§☣

Użytkownik

Zawartość dodana przez Amidżo ☣§Dιaвlυ$$$§☣

  1. Twój Nick: ????. Twój Steam ID: STEAM_0:1:218759997 Nick administratora banującego: Dostałem bana przez konsole Serwer na którym dostałeś bana: only awp Pełna Data (Godzina, Dzień):9:35 24.03 Mapa: awp_pocu_awp Opis Sytuacji:Dołączam na serwer i dostalem bana permanentnego za duplikowanie konta :/
  2. Twój Nick:nssǝʎ o ǝ!ɔ ɯʎb ǝןɐ Twój Steam ID: 76561198397785723 Nick administratora banującego: XYZ Serwer na którym dostałeś bana: only awp Pełna Data (Godzina, Dzień): 10-11-19 18:16 Mapa: awp_kox Opis Sytuacji: Po ugraniu rundy 1vs4 bodajze wyrzuciło mnie do menu głównego z informacją "Zostałeś zbanowany na tym serwerze..."

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...