Skocz do zawartości

Kicia[AK]

[URLOP] Urlop

Zawartość dodana przez Kicia[AK]

 1. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 2. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 3. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Helikopter w ogniu
 7. Claw i The Aztec a przez świąteczny okres Santazia II. Do teraz próbuje to instalować ale wyżej jak na XP to nie idzie.
 8. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 10. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 11. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 12. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 13. Napisz jeszcze kogo zamknęli i za co
 14. Na godzinę 16.00 znane są wyniki z 99,43% okręgowych komisji wyborczych. Prawo i Sprawiedliwość zadało szyku i wygrało miażdżącą przewagą z opozycją. Warto jednak wspomnieć, że tylko w Sejmie. Senat wzięła opozycja. Jest to o tyle ważne, że jako druga izba parlamentu Senat pełni rolę filtra między ustawami a podpisem prezydenta - mówiąc prościej - czasem jest ważniejszy, niż Sejm. Na szczęście nie mają większości konstytucyjnej. Będę edytować na bieżąco.
 15. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 16. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 17. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 18. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 19. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 20. Chorwacja, wyspa najlepiej Korcula
 21. Dziękuję za miłe słowo. Wywiad super
 22. Użytkownik Kicia[AK] Właśnie wysłał dotację na rozwój naszego forum w ilośći: 150.00 PLN złoty. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej sieci!. Tym samym zostajesz wpisany na Listę naszych Donatorów & Sponsorów oraz dostajesz Medal donatora Dziękujemy !! Ekipa HellZone.pl

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudzień 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...