Skocz do zawartości

Partnerzy

Botek

Zasłużony

Reputacja

27 Unranked

3 obserwujących

O Botek

 • Tytuł
  Pan stanowczy.

informacje

 • Lokalizacja
  Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna
 • GaduGadu
  67740931
 • Ulubiony Serwer
  Mirage
 • SteamID
  76561198298701515

Ostatnie wizyty

872 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie.
 2. Nie da się powiedzieć. Możesz zakochać się w zupełnie innej dziewczynie, którą sobie wyobraziłeś.
 3. Tak. Sam wpadłem na ten pomysł, więc naturalne jest to, że jestem za wprowadzeniem tej rangi
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Botek

  Urodzinki

  Wszystkiego Najlepszego Patrycja!
 9. Doświadczenie posiadasz, wiek do pełnienia tej funkcji również. SourceMod nie jest Ci obcy, składkę deklarujesz się opłacać, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby dać Ci szanse! Jestem na TAK
 10. Przychodzę do Was z kolejnymi propozycjami. 1. Legenda Obecnie Legenda wygląda tak: Czerwonym kolorem zaznaczyłem rangi, które należy usunąć. Zamiast nich zrobić 2 rangi: Admin 1.6 i Admin CS:GO. Zajmuje to mniej miejsca i przede wszystkim wygląda estetyczniej. Kolorem niebieskim zaznaczyłem rangi, których nikt na forum nie posiada i są zbędne. Nie potrzebnie zajmują miejsce w legendzie i "łudzą" użytkowników. Kolorem zielonym zaznaczyłem rangę, której nazwa dziwnie brzmi i nie zgadza się z "realiami" na sieciach. Zmiana: Operator Serwera --> Opiekun Serwera. Kolorem żółtym zaznaczyłem rangę "Legenda HellZone". Legenda raczej powinna kojarzyć się z kimś kto raczej sieć opuścił. Kolor kompletnie do niej nie pasuje, dlatego proponuję zmienić go na bardziej adekwatny do rangi. 2. Działy Kolejną propozycją jest utworzenie działów osobno dla: Administratorów sieci, Moderatorów oraz Administracji Serwerów. O wiele lepiej i czytelniej to wygląda. Oczywiście działy ukryte dla użytkowników, vipów i innych rang forumowych. 3. Zamiana regulaminu CzatBoxa. Tutaj wklejam mój autorski regulamin, który moim zdaniem jest lepszy od obecnego: 1. Maksymalna ilość wiadomości pod rząd to 3 2. Bezwzględny zakaz wyzywania innych użytkowników. 3. Zakaz wstawiania linków z których można czerpać korzyści materialne. 4. Zakaz nadużywania CAPSLOCK'A. 5. Bezwzględny zakaz reklamowania innych for. 6. Staramy się zachować poprawną polszczyznę. 7. Zakaz spamu literkami, emotkami, nickami, gifami i wiadomościami o tej samej treści. 8. Pisanie o tematach pornograficznych, rasistowskich lub obrażających inne religie jest surowo zabronione. 9. Zakaz proszenia o wypowiedzi w swoim podaniu. 10. Pośpieszanie administracji w sprawie skargi, podania i innych spraw jest zakazane. 11. Czatbox służy do luźnych rozmów, prowadzenie na nim kłótni i rozwiązywanie konfliktów jest surowo zabronione. 12. Prowokacja użytkownika lub administratora będzie karana. (ZAKAZ KOPIOWANIA)

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...