Skocz do zawartości

Partnerzy

Vip

Daddy

Vip

Ostatnia wygrana Daddy w dniu 2 Październik 2019

Użytkownicy przyznają Daddy punkty reputacji!

Reputacja

418 Szczur Laboratoryjny II

8 obserwujących

O Daddy

 • Inne grupy Vip,
  Opiekun AWP AWP,
  Hellzoniak
 • Tytuł
  Na pewno nie Tatuś
 • Urodziny 15.10.1998

informacje

 • Lokalizacja
  Jarosław
 • Płeć
  Mężczyzna
 • GaduGadu
  Poyebało
 • Ulubiony Serwer
  Only AWP
 • SteamID
  WildeBeastx

Ostatnie wizyty

1878 wyświetleń profilu
 1. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 2. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 3. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Daddy

  Odrzucona Skargunia

  Brak aktywności spowodowany jest, aktualnie przeprowadzką i remontem a wcześniej pracą za granicą, jak i problemami zdrowotnymi (miałem korone). W piątek 03.07 wracam na stałe :). Jeśli uważacie ze nie nadaję się na to stanowisko, lub nie wypełniam swoich obowiązków, proszę o poinformowanie mnie. Osobiście napiszę rezygnację! Dziękuję za uwagę.
 6. Daddy

  Urlop

  Twój Nick: @ Daddy Data od - do: 10.05/28.06.2020 Powód Urlopu: Praca i brak dostepu do komputera
 7. Bardziej na Nie. + Ogarnięty w FTP, + Podanie - Toxic.( chamski i arogancki czego Opiekun szczególnie nie powinien mieć) - Łamie regulamin.
 8. Imię: Sebastian Nick: Guffy/ Sebus Wiek: 21 Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Kilka godzin na luzie, nie mogę powiedzieć wprost.. Staż na serwerze: Byłem już na serwerze Opiekunem aktualnie jestem na stanowisku Admnina STEAM: https://steamcommunity.com/id/daddyakaSebus/ STEAM_0:1:172603428 Znajomość SM (1-10): 10 Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 6/7 Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełniłem i pełnię. Dlaczego akurat Ty: Pełniłem tą funkcje już na tym serwerze, niektórzy z graczy już mnie znają. Chętnie pomogę ulepszyć serwer i zapewnić miłą atmosferę. Składka jednorazowa: Nie
 9. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 10. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 11. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 12. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...