Skocz do zawartości

Partnerzy

????HATUŚ????

Opiekun Serwera

Reputacja

199 Szczur Laboratoryjny

O ????HATUŚ????

 • Inne grupy Użytkownik
 • Tytuł
  Bystry
 • Urodziny 04/22/2003

informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • GaduGadu
  0
 • Ulubiony Serwer
  Mirage/Cache
 • SteamID
  STEAM_0:0:244312491

Ostatnie wizyty

458 wyświetleń profilu
 1. Zwycięzcy konkursu: 1. NoName Hellzone.pl 2.Marcin 3. .::MOUS::. Hellzone.pl Nagrody: 1 miejsce: - VIP na Miesiąc i 2000 kredytów do wydania w serwerowym sklepie. 2 miejsce: - VIP na 2 Tygodnie i 1000 kredytów do wydania w serwerowym sklepie. 3 miejsce: - VIP na Tydzień i 500 kredytów do wydania w serwerowym sklepie. Gratulujemy!! Po nagrody zgłaszajcie się do @ ????HATUŚ????
 2. * Wiadomość wygenerowana automatycznie * PODANIE ODRZUCONE Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl rozpatrzy go ponownie. Ekipa HellZone.pl
 3. Nick: @ kreto20004 Osoba otrzymuje: Degradację Z stanowiska: Admin Mirage/Cache Na stanowisko: Użytkownik Powód: Niedorośnięcie do rangi Admina. Decyzja: @ ????HATUŚ???? Data: 7.04.2020r.
 4. Palić i przeklinać najbardziej.
 5. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 6. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 7. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 8. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 9. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 10. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 11. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 12. * Wiadomość wygenerowana automatycznie * PODANIE ODRZUCONE Jeżeli się z tym postem nie zgadzasz, zgłoś go a administracja HellZone.pl rozpatrzy go ponownie. Ekipa HellZone.pl
 13. Popraw aktywność na forum i podrasuj sm i złóż za tydzień.

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...