Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 09/20/2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Hej, chciałbym przedstawić Wam dwa błędy, które rzuciły mi się w oczy (może je już znacie). #1 Błąd polega na tym, że gdy wyjdę przed zakończeniem meczu i wejdę na nowy mecz zostają mi wszystkie statystyki z poprzedniego meczu (Spójrzcie foto, 8 runda, a ja prawie 50 kili). Jedynym rozwiązanie jest zostanie do końca, do zakończenia meczu i gdy rozpocznie się nowy to wszystko działa jak należy. #2 Błąd numer dwa polega na tym, że nie ma Administracji na radarze (zaznaczone na radarze brak postaci Administratora). Owy błąd jest dla mnie ogromnym problemem, gdy gram jestem skupiony, gram na słuch, słyszę , że zaraz wybiegnie mi przeciwnik, a tu nagle niespodzianka, wyskakuje mi Administrator zamiast przeciwnika.
 2. 1 punkt
  Witam chcialbym zlozyc skarge na czlonka administracji bhopguyy cs.money. wyzywa, caly mecz przeklina , drze sie na caly glos, obraza, pisze ze jestem GEJEM a pozniej daje mi bana na serwer, potrafi rozdać bany za nic lub pomówienia cos chyba tutaj nie gra, nie taka powinna byc postawa admina 20.09.2019 ok. 8:55 - 9:05 mapa Train
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  1.5l bulionu/rosołu - byle nie z kostki rosołowej i chuj cały plan legł w gruzach
 5. 1 punkt
  Nick: @ dιαвlo Osoba otrzymuje: degradacje Na stanowisko: użytkownik Powód: blokada vac Decyzja: @ EMI MILKA♡ Data: 19.09.2019
 6. 1 punkt
  Wymagania: Grafik Minimalnie 15 lat! Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 7 dni). Wykazywanie się ponad przeciętną aktywnością na forum. Oczekujemy doświadczenia w tworzeniu grafiki (awatarów, sygnatur, userbarów). Wysoka kultura osobista. Znajomość ortografii i zasad pisowni. Brak aktywnego ostrzeżenia na forum. Graficy muszą posiadać umiejętność pracy w grupie! Obowiązki: Grafik Przestrzeganie wszystkich regulaminów forum. Wszelaka aktywność na forum oraz w odpowiednich działach. Użytkownik pełniący tę funkcje ma obowiązek, świecić przykładem oraz wywiązywać się ze swoich obowiązków. Podstawowym obowiązkiem Grafika jest wykonywanie zleceń graficznych użytkowników. Przywileje: Grafik Ranga Grafik na forum. Możliwość moderowania forum (w dziale Graficznym). Możliwość zdobycia większego doświadczenia w miłej atmosferze oraz poznanie wielu ciekawych osób. Wzór: Grafik Imię: Wiek (dokładna data urodzenia): Doświadczenie w byciu Grafikiem: Znajomość obsługi programów graficznych: Czy akceptujesz regulamin forum: Dlaczego uważasz że nadajesz się na tą funkcję: Stwórz 2 prace, Sygnatura oraz Awatar w której będzie się znajdować napis "HellZone.pl"

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...