Skocz do zawartości
Od teraz do serwera głosowego można się połączyć za pomocą adresu : HellZone.pl

Partnerzy

Rekrutacja

W tym dziale możesz napisać podanie i wstąpić w szeregi Administracji HellZone.pl

Podfora

 1. Moderator

  Moderatorzy sprawują bardzo ważną funkcję na forum. Stoją na straży regulaminu, dbają o porządek, kulturę, ale także pomagają użytkownikom w razie problemów.

  1 / 1
 2. Redaktor

  Bardzo odpowiedzialną posadę pełni redaktor, który odpowiedzialny jest za tworzenie treści dla użytkowników. Newsy, wywiady, zapowiedzi - to jego mały świat.

  1 / 1
 3. UnBan Team

  Osoby podejmujące ważne decyzje czy dany gracz zostanie odbanoway/zbanowany/unniewinniony.

  1 / 1
 4. Grafik

  Graficy nie tylko pracują dla HellZone.pl, ale przede wszystkim dla graczy. W specjalnym dziale użytkownicy proszą o wykonanie avatarów, sygnatur, bannerów - to właśnie ten dział jest królestwem grafików.

  1 / 1
 5. Redaktor FB

  Bardzo odpowiedzialną posadę pełni redaktor, który odpowiedzialny jest za tworzenie treści dla użytkowników Facebook'a. Newsy, wywiady, zapowiedzi - to jego mały świat.

   

  1 / 1
 6. 1 / 1
 7. Multi Admin

  Multi Admin, jest to ranga, którą otrzymuje dany użytkownik, który posiada admina na więcej niż jednym serwerze naszej sieci. 

  1 / 1
 8. 689 / 117

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

Dodaj nowy temat

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...