Skocz do zawartości

Partnerzy

Rekrutacja

W tym dziale możesz napisać podanie i wstąpić w szeregi Administracji HellZone.pl

Podfora

 1. 128 / 16
 2. 22 / 3
 3. Redaktor

  Bardzo odpowiedzialną posadę pełni redaktor, który odpowiedzialny jest za tworzenie treści dla użytkowników. Newsy, wywiady, zapowiedzi - to jego mały świat.

  4 / 1
 4. Redaktor FB

   

   

  8 / 1
 5. Grafik

  Graficy nie tylko pracują dla HellZone.pl, ale przede wszystkim dla graczy. W specjalnym dziale użytkownicy proszą o wykonanie avatarów, sygnatur, bannerów - to właśnie ten dział jest królestwem grafików.

  1 / 1
 6. 5 / 1
 7. Multi Admin

  Multi Admin, jest to ranga, którą otrzymuje dany użytkownik, który posiada admina na więcej niż jednym serwerze naszej sieci. 

  27 / 8
 8. 745 / 124

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

Dodaj nowy temat

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...