Skocz do zawartości

Partnerzy

Strefa HellZoniaka

Fora

 1. Przywitaj się

  Fajnie jest się przywitać

  3387 / 319
 2. 45 / 5
 3. Ostrzeżenia i Blokady CB

  Dostałeś ostrzeżenie i chcesz je odpracować? A może uważasz że jest nie słuszne i chcesz się odwołać. W tym dziale załatwisz wszystkie formalności 

  213 / 104
 4. Zmiana Nicku

  Czasami zdarza się przy rejestracji popełnić błąd w swoim nicku lub najzwyczajniej w świeci chcemy po prostu zmienić swój pseudonim.

  56 / 22
 5. Prośba o rangę

  Dostałeś się na jakąś funkcję na forum, ale nie otrzymałeś rangi ? Ten dział jest przeznaczony właśnie po to by otrzymać rangę.

  210 / 95
 6. Złóż życzenia

  Złóż życzenia danemu użytkownikowi na forum.

  379 / 38
 7. 1 / 1

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...