Skocz do zawartości

Partnerzy

Sekcja Gier

Fora

 1. League of Legends

  League of Legends to szybka gra, która łączy w sobie elementy RTS i RPG. Dwie drużyny potężnych bohaterów walczą na różnych polach bitew i w wielu trybach. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów, częstym aktualizacjom i wielkim, rozwijającym się turniejom League of Legends zapewnia radość z gry graczom na różnym poziomie.

  29 / 13
 2. Valorant

  Valorant - Nowy projekt Riot Games w stylu FPS, większość graczy e-sportu twierdzi że gra może wyprzeć nawet słynną grę CS:GO 

  3 / 2
 3. Fortnite

  Wciel się w rolę bohatera, który Uratuje Świat przed zagładą pustaków lub walcz z innymi o dominację w trybie Battle Royale. I pamiętaj! V-dolce to nie wszystko, ale wszystko bez V-dolców to nic!

  24 / 11
 4. Call Of Duty

  Call of Duty: Warzone, czyli darmowej odsłony CoD skupionej głównie na rozgrywce sieciowej, w statystykach tej produkcji swój ślad zostawiło aż 50 milionów graczy.

  1 / 1
 5. Pozostałe gry

  W tym dziale znajdziesz wszystkie gry, które nie zostały wymienione w głównej kategorii gier.

  109 / 39

O nas

O sieci HellZone.pl Sieć serwerów HellZone.pl została założona 18 Grudnia 2017 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy Counter-Strike i nie tylko! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze serwery, dzięki czemu gra u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do jednego z naszych serwerów gier. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość, więc nie znajdziesz u nas serwerów 40 slotowych. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem sieci. To dzięki Tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...